Bukłak na wodę Hydrapak Seeker 2L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Nowy

Hydrapak Seeker 2L bukłak na wodę

Miękki, składany do rozmiaru pięści bukłak na wodę o pojemności 2 Litry. Bukłak Hydrapak Seeker 2L wykonany został z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie oraz szeroki zakres temperatur tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.

Szeroka szyjka ułatwia nalewanie wody, powala też na wrzucenie kostek lodu. Znajdujące się z boku szlufki pomogą przymocować bukłak na zewnątrz plecaka lub w innym potrzebnym miejscu. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free ( nie jest częścią zestawu).

76,42 zł (brutto) 89,90 zł -15% 62,13 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny


Hydrapak Seeker 2L - ultralekki turystyczny składany bukłak na wodę


Miękki, składany do rozmiaru pięści turystyczny pojemnik na wodę o pojemności 2 Litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie oraz  szeroki zakres temperatur tworzywa. Wszystkie łączenia są zgrzewane i szczelne.

Duży bukłak Hydrapak Seeker 2 litry można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.


Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free (sprzedawany oddzielnie) i samodzielnie uzdatniać wodę. Nadrukowana na zewnętrznej stronie bukłaka miarka, pozwala śledzić zapas wody. Szeroki otwór do nalewania ( 4,2 cm) umożliwia wrzucanie kostek lodu czy wygodne mycie.

W pełni szczelna zakrętka bukłaka nie pozwoli na przypadkowe uronienie ani kropili wody czy to w plecaku czy też na biwaku. Jest ona kompatybilna z filtrami Katadyna (można dokupić osobno).

Na bukłaku,w bocznej części przymocowano 2 zaczepy, które można wykorzystać do przypięcia go do plecaka lub innego miejsca.


Bukłak wykonany jest z wytrzymałego termoplastiku, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji jak BPA czy PVC. Bukłak można myć w zmywarce.


 


Specyfikacja bukłaka Hydrapa Seeker 2 litry:


Pojemność: 2L

Waga: 76g

Wymiary: 320 mm x 130 mm

Wymiary po złożeniu: 4 x 4 cm

A822
1 Przedmioty
0834456002468

Zobacz także
5 innych produktów w tej samej kategorii: