Bukłak na wodę Hydrapak Seeker 4 litry Mammoth Grey
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Nowy

Hydrapak Seeker 4L bukłak na wodę

Składany do rozmiaru pięści bukłak na wodę o pojemności 4 litry. Duży turystyczny bukłak Hydrapak Seeker 4L ze szczelnym korkiem,  zabierzesz zapas wody na długą wędrówkę, lub zaopatrzysz kuchnię biwakową. Możesz też zawiesić go na drzewie i urządzić sobie prysznic.

Zbiornik na wodę Hydrapak Seeker 4L wykonany został z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie i temperatury tworzywa. Duży bukłak, który można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.

Wszystkie łączenia tworzywa są zgrzewane, w sposób gwarantujący wytrzymałość, elastyczność oraz szczelność.

Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free (nie stanowi części zestawu).

106,17 zł (brutto) 124,90 zł -15% 86,31 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Seeker 4L - składany bukłak na wodę. Wytrzymały i szczelny bukłak

 

Miękki, składany do rozmiaru pięści turystyczny pojemnik na wodę o pojemności 4 litry. Wykonany z niezwykle trwałego, odpornego na intensywne użytkowanie tworzywa. Wszystkie łączenia są zgrzewane i szczelne.

Duży bukłak Hydrapak Seeker 4L można zamrażać, napełniać gorącą wodą (max 60 stopni C), przypiąć do plecaka, albo zawiesić na drzewie, a po wszystkim spakować do malutkiego pokrowca.

Z boku bukłaka znajdują się punkty które umożliwiają jego przytroczenie do plecaka lub w innym odpowiednim miejscu. Bukłak można opcjonalnie zintegrować z filtrem do wody Katadyn Be Free (sprzedawany oddzielnie) i samodzielnie uzdatniać wodę. Nadrukowana na zewnętrznej stronie bukłaka miarka, pozwala śledzić zapas wody. Szeroki otwór do nalewania ( 4,2 cm) umożliwia wrzucanie kostek lodu czy wygodne mycie.

Bukłak wykonany jest z wytrzymałego termoplastiku, nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji jak BPA czy PVC. Bukłak można myć w zmywarce.

Specyfikacja:

Pojemność: 4L
Waga: 104g
Wymiary: 420 mm x 150 mm
Wymiary po złożeniu: 4 x 4 cm
Materiał: Termoplastik Poliuretan; HDPE

 

A828M
1 Przedmiot
834456002499