Bukłak 2L Hydrapak Shape-Shift
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Hydrapak Propel 2L malibu blue - bukłak z pompką

Bukłak 2L z pompką. Bukłak można wywinąć na drugą stronę, umyć i wysuszyć. Wewnętrzna przegroda stabilizuje bukłak zapobiega chlupotaniu, a przewód z wodą wpinamy szybkim połączeniem Plug-N-Play™ Connector. Silikonowy ustnik z funkcją dużego strumienia, można również zablokować całkowicie wypływ wody na czas transportu. Bukłak można wkładać do zamrażalnika lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

143,10 zł (brutto) 159,00 zł -10% 116,34 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Bukłak Hydrapak Propel 2 litry, bukłak z pompką, dzięki smukłemu profilowi dopasuje się do większości plecaków, posiada wewnętrzną spinającą szynę, dzięki której woda nie chlupocze w czasie biegu

Przemyślany w każdym szczególe, z innowacyjnymi rozwiązaniami, których nie znajdziecie w innych bukłakach. 2-litrowy bukłak z pompką Propel Hydrapak możemy wywinąć na lewą stronę, dokładnie umyć i wysuszyć. Wąski profil i wydłużony kształt, który ułatwia dopasowanie go do szerokiego zakresu plecaków, zostaje zachowany nawet po napełnieniu go wodą, a wszystko to dzięki zastosowaniu wewnętrznej, stabilizującej przegrody. Wygodny silikonowy ustnik wyposażony w pompkę pozwala na operację dużym strumieniem wody, spłukanie rąk, czy nalanie wody do kubka.

Przewód z wodą wpinany jest za pomocą systemu Plug-N-Play™ - umożliwia on łatwe i szybkie zapinanie i odpinanie rurki. Silikonowy ustnik z funkcją mocnego strumienia działa na zagryzanie, można zablokować całkowicie wypływ wody na czas transportu. Przewód posiada rozwiązanie Plug-N-Play™ Connector - pozwalające na magnetyczne przyczepianie ustnika Quantum Clip. Bukłak można wkładać do zamrażalnika lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

Wykonany z bardzo wytrzymałego na szeroki zakres temperatur oraz intensywne użytkowanie termoplastiku - tworzywa, o właściwościach antybakteryjnych. Bukłak zaprojektowany aby służyć użytkownikowi przez lata. Nie zawiera BPA czy PVC.

Pojemność: 2L
Waga: 140g

Materiał: 0,25mm TPU
Wymiary: 33 x 16.5 x 2 cm

 

 

A252
3 Przedmioty
834456000341