Bukłak 1,5L Hydrapak Elite
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bukłak Hydrapak Elite Clear 1,5L

Bukłak na wodę 1,5L, ze względu na wąski profil, bardzo dobrze dopasowuje się do kamizelki lub plecaka biegowego. Wykonany z miękkiego i bardzo odpornego na intensywne użytkowanie termoplastiku. Otwierany od góry, można przewrócić na lewą stronę aby dokładnie go umyć i wysuszyć. Bukłak posiada opatentowany system gwarantujący szczelność. Można go zamrażać lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

 

126,90 zł (brutto) 103,17 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Bukłak 1,5L Hydrapak Elite Clear , doskonały do plecaka biegowego lub biegowej kamizelki

Bukłak na wodę o pojemności 1,5L, zaprojektowany z myślą o doskonałym dopasowaniu dobiegowego plecaka lub kamizelki. Bukłak Hydrapak możemy wywinąć na lewą stronę, dokładnie umyć i wysuszyć. Wąski profil i wydłużony kształt, który ułatwia dopasowanie go do szerokiego zakresu plecaków,

Przewód z wodą wpinany jest za pomocą systemu Plug-N-Play™ - umożliwia on łatwe i szybkie zapinanie i odpinanie rurki. Silikonowy ustnik z funkcją mocnego strumienia działa na zagryzanie, można zablokować całkowicie wypływ wody na czas transportu. Przewód wyposażony jest w rozwiązanie Quantum Clip™ pozwalające na magnetyczne przyczepianie ustnika do szelki plecaka czy kamizelki. Bukłak można wkładać do zamrażalnika lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

Wykonany z bardzo wytrzymałego na szeroki zakres temperatur intensywne użytkowanie termoplastiku - tworzywa, o właściwościach antybakteryjnych, zaprojektowany aby służyć użytkownikowi przez lata. Nie zawiera BPA czy PVC.

 

Pojemność: 1,5L
Waga: 134 g
Wymiary: 31 x 14.7 cm
Materiał: 0.25 mm TPU

 

 

A341
1 Przedmiot
834456000389