Bukłak 2L Hydrapak Shape-Shift
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Bukłak Hydrapak Shape-Shift Clear 2L

Jedyny na rynku bukłak, który można wywinąć na drugą stronę, umyć i wysuszyć. Zastosowana w nim wewnętrzna przegroda stabilizuje bukłak, a przewód z wodą wpinamy szybkim połączeniem Plug-N-Play Connector. Silikonowy ustnik z funkcją dużego strumienia, można również zablokować całkowicie wypływ wody na czas transportu. Bukłak można wkładać do zamrażalnika lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

103,20 zł (brutto) 129,00 zł -20% 83,90 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Bukłak 2L Hydrapak Shape Shift Clear. Niezwykle wytrzymały na intensywne użytkowanie bukłak na wodę do plecaka, który można wywinąć na lewą stronę, dokładnie umyć i wysuszyć.

 

Przemyślany w każdym szczególe, z innowacyjnymi rozwiązaniami, których nie znajdziecie w innych bukłakach. 2-litrowy bukłak Shape-Shift Hydrapak możemy wywinąć na lewą stronę, dokładnie umyć i wysuszyć. Wąski profil i wydłużony kształt, który ułatwia dopasowanie go do szerokiego zakresu plecaków, zostaje zachowany nawet po napełnieniu go wodą, a wszystko to dzięki zastosowaniu wewnętrznej, stabilizującej przegrody.

Przewód z wodą wpinany jest za pomocą systemu Plug-N-Play™ - umożliwia on łatwe i szybkie zapinanie i odpinanie rurki. Silikonowy ustnik z funkcją mocnego strumienia działa na zagryzanie, można zablokować całkowicie wypływ wody na czas transportu. Przewód posiada rozwiązanie Plug-N-Play™ Connector - pozwalające na magnetyczne przyczepianie ustnika Quantum Clip. Bukłak można wkładać do zamrażalnika lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

Wykonany z bardzo wytrzymałego na szeroki zakres temperatur intensywne użytkowanie termoplastiku - tworzywa, o właściwościach antybakteryjnych, zaprojektowany aby służyć użytkownikowi przez lata. Nie zawiera BPA czy PVC.

Pojemność: 2L
Waga: 140g

Materiał: 0,25mm TPU
Wymiary: 33 x 16.5 x 2 cm

 

 

A242
5 Przedmioty
834456000303