Hydrapak Velocity 1,5L utralekki bukłak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%

Bukłak Hydrapak Velocity 1,5L Malibu Blue

Ultralekki bukłak Hydrapak Velocity 1,5 litra doskonale dopasuje się do plecaka biegowego lub kamizelki. Waży jedynie 120g! Wykonany z bardzo odpornego na intensywną eksploatację i przetarcia termoplastiku. Smukły kształt, zaokrąlone rogi zamknięcia, szeroki górny otwór pozwalają na sprawne napełnienie bukłaka na trasie, oraz ponowne umieszczenie w plecaku. Całą operację usprawnia wypinany przewód z systemem automatycznej blokady wycieku

97,49 zł (brutto) 129,99 zł -25% 79,26 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Velocity bukłak 1,5L - ultralekki bukłak do plecaka biegowego lub kamizelki. Bukłak posiada liczne rozwiązania usprawniające napełnianie wody na trasie

 

Ultralekki bukłak Hydrapak Velocity 1,5 litra do plecaka biegowego lub kamizelki. Waży jedynie 120g! Bukłak wykonany został z bardzo odpornego na intensywną eksploatację i przetarcia termoplastiku, wszystkie łączenia są zgrzewane. Można używać go w dużym zakresie temperatur: wodę w bukłaku możemy zamrażać, jak też nalewać do niego płyn o temperaturze do 60 stopni C!

Smukły kształt, zaokrąglone rogi typowego nasuwanego zamknięcia, szeroki górny otwór pomagają w sprawnym napełnieniu bukłaka na trasie, oraz ponowne umieszczenie w plecaku. Aby można było szybciej wyjąć bukłak, pomyślano również o możliwości odpięcia przewodu. Połączenie bukłaka z wężykiem to system Plug-N-Play - który automatycznie blokuje wypływ wody przy wypięciu wężyka.

Wężyk jest odporny na zaginanie i powstawanie załamań tworzywa, ustnik pozwala na picie wody dopiero po zagryzieniu ustnika. Zastosowano tutaj dodatkowe zabezpieczenie: ustnik możemy zakręcić, aby zabezpieczyć się przed przypadkowym wypływem wody w czasie transportu bukłaka.

Bukłak Velocity jest wygodny również jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Można go wywinąć na zewnątrz, umyć i wysuszyć.

Bukłak Velocity nie zawiera BPA ani też PVC

 

Specyfikacja:

Materiał: termoplastik, silikon
Waga: 120 g
Wymiary: 31,7 x 15,2 cm
Pojemność: 1,5L

 

A391
4 Przedmioty
0834456000846