Bukłak z izolacją termiczną Hydrapak Velocity IT Clear 1,5 litra
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%

Bukłak Hydrapak Velocity IT Clear 1,5 litra

Izolowany termicznie bukłak Hydrapak Velocity IT 1,5 długo zachowa temperaturę nalanego płynu. Posiada 4 warstwową izolację, dzięki której zawartość bukłaka nie nagrzeje się od ciała użytkownika, ani nie będzie się on „pocił” od różnicy temperatur. Woda lub izotonik pozostanie w bukłaku Velocity chłodny i odświeżający nawet po długim biegu czy jeździe rowerem. Bukłak wykonany z niezwykle wytrzymałego termoplastiku, łączenia brzegów są zgrzewane.  Wypinany przewód z systemem automatycznej blokady wycieku pomaga szybciej wyjąć i napełnić bukłak na trasie. Nowa wersja ustnika pozwala na 20% szybszy wypływ wody, ustnik działa na "zagryzanie", aby umożliwić picie należy odblokować zamknięcie wypływu poprzez przekręcenie ustnika.

104,25 zł (brutto) 139,00 zł -25% 84,76 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Velocity IT Clear 1,5L - izolowany termicznie bukłak do plecaka biegowego lub kamizelki biegowej. Bukłak długo utrzyma temperaturę napoju, posiada rozwiązania umożliwiające szybkie uzupełnianie płynu na punktach odżywczych

 

Innowacyjny, izolowany termicznie bukłak Hydrapak Velocity IT 1,5 litra do plecaka biegowego lub kamizelki. Bukłak posiada 4-warstwową konstrukcję, dzięki czemu utrzyma temperaturę nalanego płynu o 38% dłużej od zwykłego bukłaka. Konstrukcja bukłaka izoluje zawartość, tak, iż nie nagrzewa się ona od pleców użytkownika, jak również sprawia, że bukłak nie „poci się” i inne rzeczy które mamy w plecaku nie staną się wilgotne.

Bukłak wykonany został z bardzo odpornego na intensywną eksploatację, zagięcia i przetarcia termoplastiku, wszystkie łączenia są zgrzewane. Można go używać go w dużym zakresie temperatur: wodę w bukłaku możemy zamrażać, jak też nalewać do niego płyn o temperaturze do 60 stopni C!

Smukły kształt, zaokrąglone brzegi typowego nasuwanego zamknięcia, szeroki górny otwór pomagają w sprawnym napełnieniu bukłaka na trasie, oraz ponowne umieszczenie w plecaku. Aby można było szybciej wyjąć bukłak, pomyślano również o możliwości odpięcia przewodu. Połączenie bukłaka z wężykiem to system Plug-N-Play - który automatycznie blokuje wypływ wody przy wypięciu wężyka.

Wężyk jest odporny na zaginanie i powstawanie załamań tworzywa, ustnik pozwala na picie wody dopiero po zagryzieniu ustnika. W wersji Velocity IT zagryzienie ustnika powoduje wypływ o 20 % większej porcji wody, dzięki czemu szybciej ugasimy pragnienie. Zastosowano tutaj dodatkowe zabezpieczenie: ustnik możemy zakręcić, aby zabezpieczyć się przed przypadkowym wypływem wody w czasie transportu bukłaka.

Bukłak Velocity IT 1,5 litra jest wygodny również jeśli chodzi o utrzymanie czystości. Można go wywinąć na zewnątrz, umyć i wysuszyć.

Bukłak Velocity nie zawiera BPA ani też PVC, jest bezpieczny dla zdrowia i kontaktu z żywnością.


 

Specyfikacja:

 

Materiał: termoplastik, silikon
Waga: 163 g
Wymiary: 33,5 x 15 cm
Pojemność: 1,5L

A381
1 Przedmiot
0834456001614