Bukłak Hydrapak Force 3L Mammoth Grey
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Bukłak Hydrapak Force 3L Mammoth Grey

Skuteczność w sporcie idzie w parze ze skutecznym nawadnianiem organizmu podczas wysiłku. Duży bukłak Hydrapak Force 3L z izolowanym termicznie wężykiem, który zapobiega nagrzewaniu wody w wysokich temperaturach i nie pozwoli jej zamarznąć na mrozie. Ustnik z blokadą wycieku i osłoną przed kurzem pozwala uzyskać duży strumień wody i szybko nawodnić organizm.

Wykonany z bardzo odpornego na intensywną eksploatację, zagniecenia i przetarcia termoplastiku. Bukłak ma smukły kształt, i zaokrąglone brzegi zamknięcia pozwalają sprawnie wyjąć i włożyć go do plecaka po napełnieniu wodą. Wypinany przewód z automatyczną blokadą wypływu wody usprawnia napełnianie bukłaka.

Bukłak łatwo utrzymamy w czystości: po zdjęciu górnego zamknięcia możemy go wywinąć na drugą stronę i umyć wnętrze

161,49 zł (brutto) 189,99 zł -15% 131,29 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Bukłak Hydrapak 3L Force Mammoth Grey - bukłak  z izolowanym termicznie wężykiem, który pomaga zachować temperaturę wody w upale oraz zapobiega zamarzaniu napoju w mroźnych warunkach

Skuteczność w sporcie idzie w parze ze skutecznym nawadnianiem organizmu podczas wysiłku. Bukłak Hydrapak Force 3L z izolowanym termicznie wężykiem, który zapobiega nagrzewaniu wody w wysokich temperaturach i nie pozwoli jej zamarznąć na mrozie. Ustnik z blokadą wycieku i osłoną przed kurzem pozwala uzyskać duży strumień wody i szybko nawodnić organizm.

Wykonany z bardzo odpornego na intensywną eksploatację, zagniecenia i przetarcia termoplastiku. Bukłak ma smukły kształt, i zaokrąglone brzegi zamknięcia pozwalają szybko wyjąć i włożyć go do plecaka po napełnieniu wodą. Aby można było szybciej wyjąć bukłak, pomyślano również o możliwości odpięcia przewodu. Połączenie bukłaka z wężykiem to system Plug-N-Play, który automatycznie blokuje wypływ wody przy wypięciu wężyka.

Bukłak Hydrapak Force 3L łatwo utrzymamy w czystości: po zdjęciu górnego zamknięcia możemy go wywinąć na drugą stronę i umyć wnętrze.

Bukłak przeznaczony do użytku w szerokim zakresie temperatur: wodę w bukłaku możemy zamrażać, jak też nalewać do niego płyn o temperaturze do 60 stopni C!

Na zewnętrznej stronie bukłaka znajdziemy nadrukowaną miarkę, a poprzez prześwit w bocznej części ocenimy dokładną ilość wody w bukłaku.

Bukłak Force nie zawiera BPA ani też PVC, jest bezpieczny dla zdrowia.

 

Specyfikacja:

Materiał: termoplastik, silikon
Waga: 173 g
Wymiary: 44,5 x 16,5 cm
Pojemność: 3L

 

A523
0834456001652