Bukłak Hydrapak Shape-Shift Clear 2L
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-18%

Bukłak Hydrapak Shape-Shift Clear 2L

Nie lubisz jak Ci chlupocze w bukłaku? Bukłak Hydrapak ShapeShift 2 litry, posiada wbudowaną specjalną szynę wewnętrzną, która stabilizuje bukłak, nadaje mu smukły kształt nawet jeśli jest napełniony, a cała konstrukcja sprawia, że woda nie chlupocze! Bukłak łatwo utrzymać w czystości - można go wywinąć na drugą stronę, umyć i wysuszyć. Przewód z wodą wpinamy szybkim połączeniem Plug-N-Play™ Connector, po wypięciu przewodu automatyczna bloada nie pozwoli na rozlanie zawartości. Silikonowy ustnik posiada funkcję dużego strumienia, można również zablokować całkowicie wypływ wody na czas transportu. Bukłak można wkładać do zamrażalnika lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

139,32 zł 169,90 zł -18% 113,27 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 169,90 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Bukłak Hydrapak Shape Shift Clear 2 litry. Niezwykły bukłak na wodę do plecaka, który można wywinąć na lewą stronę, dokładnie umyć i wysuszyć

 

Przemyślany w każdym szczególe, z innowacyjnymi rozwiązaniami, których nie znajdziecie w innych bukłakach. 2-litrowy bukłak Shape-Shift Hydrapak możemy wywinąć na lewą stronę, dokładnie umyć i wysuszyć. Wąski profil i wydłużony kształt, który ułatwia dopasowanie go do szerokiego zakresu plecaków, zostaje zachowany nawet po napełnieniu go wodą, a wszystko to dzięki zastosowaniu wewnętrznej, stabilizującej przegrody.

Przewód z wodą wpinany jest za pomocą systemu Plug-N-Play™ - umożliwia on łatwe i szybkie zapinanie i odpinanie rurki. Silikonowy ustnik z funkcją dużego strumienia działa na zagryzanie, można zablokować całkowicie wypływ wody na czas transportu. Bukłak można wkładać do zamrażalnika lub też nalewać gorącą wodę (do 60°C).

Wykonany z bardzo wytrzymałego na szeroki zakres temperatur intensywne użytkowanie termoplastiku - tworzywa, o właściwościach antybakteryjnych, zaprojektowany aby służyć użytkownikowi przez lata. Nie zawiera BPA czy PVC.

Pojemność: 2L

Waga: 141g

Materiał: Termoplastik

Wymiary: 34 x 16.5 cm
 

A262
14 Przedmioty
834456001621