Hydrapak Trek Kit Mammoth Grey
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Hydrapak Trek Kit 3L Mammoth Grey

Wielofunkcyjny bukłak Hydrapak Trek Kit łączy w sobie funkcjonalność systemów H20, które zabieramy do plecaka na trekking, z biwakowym zbiornikiem na wodę. Bukłak wyposażony jest w pompkę, dzięki której możemy uzyskać strumień wody o większym ciśnieniu, bardzo użyteczny, gdy chcemy coś przepłukać lub zmyć, albo też zrobić sobie mini prysznic na trasie w upalny dzień.

206,10 zł 229,00 zł -10% 167,56 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 229,00 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Trek Kit 3L Mammoth Grey - bukłak na wodę stanowiący doskonałe połączenie systemu h2o z Biwakowym zbiornikiem na wodę. Bukłak wyposażony w silikonowy przewód z pompką oraz ustnikiem z ochroną przed zakurzeniemWielofunkcyjny bukłak Hydrapak Trek Kit łączy w sobie funkcjonalność systemów H20, które zabieramy do plecaka na trekking, z biwakowym zbiornikiem na wodę. Bukłak wyposażony jest w pompkę, dzięki której możemy uzyskać strumień wody o większym ciśnieniu, bardzo użyteczny, gdy chcemy coś przepłukać lub zmyć, albo też zrobić sobie mini prysznic na trasie w upalny dzień.

Szeroki wlew bukłaka o średnicy 4,2 cm pozwala na łatwe uzupełnianie zawartości. Niezwykle przemyślana konstrukcja korka umożliwia wpięcie przewodu nawadniającego bezpośrednio w korek. Silikonowy przewód wyposażony jest w pompkę, która pozwala na uzyskanie strumienia wody przy użyciu jednej ręki. Ustnik wykończony zatyczką zabezpieczającą przed zabrudzeniem.
Bukłak posiada mocowani, dzięki którym można przypiąć go do plecaka lub w innym miejsu.

Bukłak Hydrapak Trek Kit wykonano z bardzo wytrzymałych na intensywne użytkowanie w wymagających warunkach. Podstawowy materiał - termoplastik dobrze znosi zarówno wysokie jak i niskie temperatury. Bukłak można zamrażać lub napełniać wodą o temperaturze do 60 stopni C.

W bocznej części bukłaka znajdziemy prześwit z miarką, dzięki której można ocenić ilość wody wewnątrz.

Bukłak Track Kit jest kompatybilny z filtrem Katadyn® BeFree™ ( sprzedawany osobno). Filtr można zamontować przy korku i zyskać możliwość zaopatrzenia w czystą, odfiltrowaną wodę.

 

Specyfikacja:

Materiał: Termoplastik; HDPE; Silikon
Waga: 227g
Wymiary: 360.5 mm x 135.5 mm

Nie zawiera BPA & PVC

 

A814
1 Przedmiot
834456000501