GSI WINE GLASS GIFT SET TERROIR bukłak na wino z kieliszkami oraz etui
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Bukłak na wino z kieliszkami oraz etui, GSI Wine glass gift set terroir

Bukłak na wino w zestawie z 2 kieliszkami oraz pokrowcem. Idealne rozwiązanie na grilla, kemping albo piknik. W zestawie znajdziemy szczelny turystyczny bukłak na wino o pojemności 0,75 L, dwa składane kieliszki  oraz neoprenowy pokrowiec z szelkami, który utrzyma odpowiednią temperaturę wina i pozwoli wszystko wygodnie spakować. Zestaw również stanowi doskonały pomysł na prezent.

 

186,15 zł (brutto) 219,00 zł -15% 151,34 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

GSI Wine Glass Gift Set Terroir - bukłak na wino 0,75l wraz z 2 kieliszkami i pokrowcem termicznym

Turystyczny bukłak na wino w zestawie z 2 kieliszkami oraz pokrowcem. Idealne rozwiązanie na grilla, kemping albo piknik. W zestawie znajdziemy szczelny turystyczny bukłak na wino o pojemności 0,75 L, dwa składane kieliszki  oraz neoprenowy pokrowiec z szelkami, który utrzyma odpowiednią temperaturę wina i pozwoli wszystko wygodnie spakować. Zestaw również stanowi doskonały pomysł na prezent.

Szczelny turystyczny bukłak na wino lub inne napoje waży jedynie 37g, unikalny, dwuczęściowy korek i szeroka szyjka, sprawiają, że zarówno napełnienie bukłaku, jak i dozowanie płynu jest niezwykle łatwe. Ergonomiczny kształt bukłaka zapewnia pewny chwyt i wygodne nalewanie płynu. Na bukłaku znajduje się również miejsce gdzie możemy wielokrotnie zapisywać datę otwarcia i inne  informacje.

W bocznej kieszeni znajdziemy 2 składane kieliszki z wytrzymałego tworzywa kopoliestrowego, kieliszki mają odkręcane nóżki, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia w transporcie i łatwiej je poskładać.

Główna klapka neoprenowego pokrowca zamyka się tak, że przechodzi przez nią korek, co umożliwia otwarcie bukłaka i nalewanie wina bez konieczności zdejmowania pokrowca. Pokrowiec posiada również wygodne uszy, które można sobie przerzucić przez ramię i wymknąć się w plener z butelką ulubionego wina.

Zestaw zawiera:

  • bukłak - karafkę,
  • 2 kieliszki,
  • pokrowiec

 

Charakterystyka:

Pojemność: 750 ml
Materiał: pokrowiec: neopren, kieliszki: kopoliester, karafka: polietylen, polipropylen, silikon
Waga: 340g
Wymiary: 246 x 81 x 305 mm

 

91300
4 Przedmioty
0904497913006

5 innych produktów w tej samej kategorii: