Turystyczny bukłak na wino 0,75l GSI Wine Tote Grenache
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

GSI Wine Tote Grenache 0,75l bukłak na wino

Miękki bukłak na wino z pokrowcem termicznym. Jeśli lubisz zabierać na piknik swoje ulubione wino, ale nie lubisz dźwigać butelek, miękka karafka, do której przelejesz butelkę wina pomoże Ci rozwiązać problem. Szczelny bukłak turystyczny na wino lub inne napoje z unikalnym, dwuczęściowym korkiem i szeroką szyjką sprawiają, że zarówno napełnienie bukłaka, jak i dozowanie płynu jest niezwykle łatwe.

141,90 zł (brutto) 115,37 zł (netto)
block Produkt niedostępny

GSI Wine Tote Grenache 0,75l - turystyczny bukłak na wino z pokrowcem termoizolacyjnymMiękki bukłak na wino, do którego przelejesz butelkę wina, aby później delektować się nią na plaży lub pikniku. Bukłak posiada neoprenowy pokrowiec termiczny dzięki któremu temperatura wina utrzyma się dłużej, a przymocowana do pokrowca szelka pozwoli zarzucić go na ramię i ponieść ze sobą.

Przemyślany, dwustopniowy korek umożliwia otwarcie szerokiej szyjki bukłaka, aby było wygodniej go napełnić, lub też odkręcenie tylko górnego korka i nalewanie płynu do kubka mniejszym strumieniem.

Na wewnętrznym bukłaku możemy wielokrotnie opisać zawartość pisakiem.  Zestaw zawiera też stylowy neoprenowy pokrowiec  z klapą zabezpieczającą bukłak przed wypadaniem.Zestaw zawiera:
• Bukłak o pojemności 750 ml,
• Pokrowiec


Specyfikacja:

Waga: 213g
Wymiary: 160x48x305mm
Pojemność: 750 ml
Materiał: Neopren, polipropylen, silikon, 

91201
090497912016