Butelka na wodę z filtrem Katadyn  My Bottle Purifier
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-30%

Katadyn My Bottle Purifier butelka z filtrem

Bidon z filtrem ViruPur dezynfekującym wodę pitną. Doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, którzy w nieskrępowany sposób chcą cieszyć się podróżami lub spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu. Filtr węglowy eliminuje z zaczerpniętej wody bakterie, wirusy, pierwotniaki i cysty. Zmniejsza zawartość chloru i zanieczyszczeń chemicznych, oraz poprawia smak i zapach wody.

202,30 zł 289,00 zł -30% 164,47 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 289,00 zł
block Produkt niedostępny

Katadyn My Bottle Purifier - bidon na wodę wyposażony w filtr dezynfekujący wodę pitną

 

Doskonałe rozwiązanie dla aktywnych, którzy w nieskrępowany sposób chcą cieszyć się dalekimi podróżami lub spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Butelka Katadyn MyBottle Purifier świetnie sprawdza się w pracy, w czasie wolnym, podczas podróży, sportu i zabawy. Wystarczy napełnić butelkę wodą ze źródła, włożyć filtr,  i tak naprawdę możemy bezpiecznie pić wodę z każdego ujęcia.

Filtr węglowy eliminuje z zaczerpniętej wody bakterie, wirusy, pierwotniaki i cysty. Zmniejsza zawartość chloru i zanieczyszczeń chemicznych, oraz poprawia smak i zapach wody.

Ergonomiczny, miękki ustnik daje się łatwo otwierać i zamykać. Rurka pozwala na picie bez przechylania butelki. Praktyczny zaczep na przykrywce pozwala wygodnie zawiesić butelkę u plecaka i nosić ze sobą. Tworzywo jest wolne od bisfenolu A (BPA) i neutralne w smaku. 

Szybkość filtracji: 0,2 litra na minutę, jeden filtr wystarcza na przefiltrowanie około 100 litrów wody ( w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody).

Technologia: 3-warstwowy filtrujący wkład ViruPur z wbudowanym filtrem wstępnym z włókna szklanego i z węglem aktywowanym

 

 

8017769
7612013177698

1 inny produkt w tej samej kategorii: