Czas realizacji zamówienia

W jakim czasie otrzymam przesyłkę z zamówieniem złożonym w sklepie 3210sport.pl?

czas realizacji zamówienia = czas potrzebny na zaksięgowanie płatności i skompletowanie zamówienia przez sklep + czas potrzebny na dostarczenie (zależny od wybranej formy dostawy) przez Pocztę lub Kuriera

Czas, jaki minie od złożenia zamówienia w sklepie do otrzymania przesyłki zależy od kilku elementów:

1. Wybranej formy płatności za przesyłkę

W przypadku zamówień, w których Klient wybrał przedpłatę na konto, kompletowanie zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku.

Dla zamówień płatnych poprzez płatności elektroniczne PayU czy Przelewy24, kompletowanie zamówienia rozpoczynamy po otrzymanie potwierdzenia przyjęcia płatności przez PayU lub przelewy 24.

Wybór płatności przy odbiorze: przygotowanie do realizacji sklep rozpoczyna niezwłocznie po potwierdzeniu zamówienia przez Klienta.

2. Dostępność produktu

Dla poszczególnych grup towarów określiliśmy czas dostępności produktu. Jest to czas podany na stronie każdego produktu jako „Dostępność produktu…”. Warto więc zwrócić uwagę składając zamówienie, ile dni potrzebuje sklep na przygotowanie towaru do wysyłki. Przy zamówieniu składającym się z kilku produktów, czas realizacji całego zamówienia zależy od produktu, którego czas realizacji jest najdłuższy.  Jeśli Klient chciałby niektóre produkty z zamówienia otrzymać wcześniej, zapraszamy do kontaktu ze sklepem, w celu uzgodnienia szczegółów.

Produkty z terminem realizacji  - wysyłamy w ciągu 24 godzin

Są to produkty, które posiadamy we własnym magazynie i jesteśmy w stanie wysłać je w ciągu 1 dnia roboczego pod warunkiem otrzymania w tym czasie płatności za zamówienie lub potwierdzenai zamówienia przy formie płatności przy odbiorze.

Produkty z terminem realizacji  do 2 dni

Są to produkty które zazwyczaj  posiadamy we własnym magazynie, natomiast może zdarzyć się sytuacja,  iż stan magazynowy produktu zostanie wyczerpany, w tej sytuacji sklep zamówi produkt od dostawcy. W przypadku tej grupy produktów uzupełnienie produktu w magazynie potrwa do 2 dni roboczych.

Produkty z terminem realizacji  2-4 dni

Są to produkty które zazwyczaj  posiadamy we własnym magazynie, natomiast może zdarzyć się sytuacja,  iż stan magazynowy produktu zostanie wyczerpany, a wtej sytuacji sklep zamówi produkt od dostawcy. W przypadku tej grupy produktów uzupełnienie produktu w magazynie potrwa do 2-4 dni roboczych.

Produkty z terminem realizacji  7-14 dni

Są to produkty, których nie posiadamy w magazynie, produktów w tej grupie są zazwyczaj zamawiane lub przygotowywane pod indywidualne zamówienie Klienta. Na realizację zamówień na produkty z tej grupy zastrzegamy sobie 7 – 14 dni roboczych. O statusie realizacji zamówienia Klient jest informowany na bieżąco.

Produkty na zamówienie

Produkty, które dostępne są na zamówienie Klienta, o terminie ich dostępności Klient jest informowany indywidualnie.

3. Forma wysyłki zamówienia

Towar zamówiony w sklepie 3210sport.pl wysyłamy do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej  lub firm kurierskich w zależności od wyboru Klienta dokonanego w momencie składania zamówienia w sklepie.

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej zajmuje około 3 dni roboczych

Dostawa za pośrednictwem firmy Kurierskiej zajmuje zazwyczaj 1 dzień roboczy

Dostawa poprzez Paczkomaty Inpost zajmuje 1-3 dni roboczych