Czołówka Black Diamond Sprint 225 Aluminium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Czołówka Black Diamond Sprint 225 Aluminium

Nowa czołówka w ofercie Black Diamond – Sprint 225 lumenów zaprojektowana została z myślą o biegaczach i wszystkich tych, którzy chcą zabrać ze sobą na szlak ultralekkie  iniezawodne źródło światła.

Czołówka Sprint 225, jest tak posiada innowacyjną opaskę, szerszą i stabilną w strefie czoła, a zwężoną w tylnej części głowy, jest mocna i elastyczna, utrzymuje czołówkę w miejscu podczas biegu.

Czołówka posiada znany z innych modeli tej marki przycisk Power Tap umożliwiający płynną regulację natężenia światła. Nowy design żarówki pozwala na wolniejsze zużycie baterii przy tej samej mocy świecenia. Możemy regulować moc od najmocniejszej do najsłabszej jak również światło migające białe. Możemy regulować kąt nachylenia kasetki.

Bateria w tym modelu ładowana jest poprzez kabel USB

172,00 zł 215,00 zł -20% 139,84 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 215,00 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Ultralekka czołówka biegowa Black Diamond Sprint 225 lumenów, ładowana przez USB

 

 

Nowa czołówka w ofercie Black Diamond – Sprint 225 lumenów zaprojektowana została z myślą o biegaczach i wszystkich tych, którzy chcą zabrać ze sobą na szlak niezawodne, a jednocześnie ultralekkie źródło światła.

 

 

Czołówka Sprint 225, jest tak niewielka, że zmieści się w kieszeni biegowych spodenek lub lekkiej kurteczki, posiada innowacyjną opaskę, szerszą i stabilną w strefie czoła, a zwężoną w tylnej części głowy, opaska jest lekka, łatwa do zwinięcia w kieszeni, a jednocześnie mocna i elastyczna, tak aby utrzymać czołówkę w miejscu podczas biegu.

 

Czołówka posiada znany z innych modeli tej marki przycisk Power Tap umożliwiający płynną regulację natężenia światła. Nowy design strefy żarówki pozwala na wolniejsze zużycie baterii przy tej samej mocy świecenia. Możemy wybierać moc świecenia od najmocniejszej do najsłabszej jak również światło migające białe. Możemy również regulować kąt nachylenia kasetki. Czołowka posiada również blokadę świecenia, aby zapobiec przypadkowemu włączeniu w kieszeni czy plecaku i zapobiec zużyciu baterii.

 

W bocznej części znajdziemy wskaźnik zużycia baterii, sygnalizowany za pomocą 3 malutkich diod.

 

Bateria w tym modelu ładowana jest poprzez kabel USB, średni czas pracy na baterii to około 2,5 godzin. Wodoszczelność kasetki na poziomie IPX4 pozwala na bezawaryjne korzystanie z czołówki podczas deszczu lub ulewy która zacina pod różnymi kątami.

 

 

Specyfikacja:

Moc: do 225 lumenów

Czas świecenia (przy max ustawieniach ): 1,5 godziny, do rezerwy 2 godziny

Wodoszczelność: IPX4

Bateria: Li-Ion

 

 

BD6206531
1 Przedmiot
0793661448846