Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, lazurowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Czołówka Black Diamond Storm V 350 lumenów Olive

Wodoszczelna czołówka Black Diamond Storm V 350 lum. burzy ani lądowania w wodzie się nie boi. Sterowana poprzez panel dotykowy oferuje 8 trybów świecenia. Mocny strumień o dużym zasięgu, lub rozproszone bliskie światło a może nocne oświetlenie w trzech możliwych kolorach. Czołówka zapamięta Twój ulubiony tryb. Szczelna obudowa powstrzyma wodę i kurz a wbudowany radiator wydłuży żywotność baterii

199,20 zł (brutto) 249,00 zł -20% 161,95 zł (netto)
block Produkt niedostępny
Black Diamond Storm V Olive 350 lumenów - mocna wodoszczelna czołówka led o dużej mocy światła z regulacją poprzez panel dotykowy
 
Wodoszczelna latarka czołówka Led. Czołówka Black Diamond Storm V wyposażona została w Power Tap Technology - wygodny sposób regulacji natężenia światła poprzez boczny panel dotykowy.

Użytkownik może wybierać spośród 8 trybów świecenia: Mocny strumień  oświetlający dużą odległość, lub bliższe rozproszone światło wygodniejsze do czytania w namiocie czy gotowania posiłku. Wśród trybów nocnej widocznośći mamy do wyboru aż 3 kolory światła: czerwone, niebieskie i zielone, bardziej przyjazne podczas poruszania się po lesie. Przyciemnione lub migające.

Wbrany tryb  swiecenia można zapamiętać i włączyć go od razu po ponownym włączeniu czołówki, bez konieczności ponownego przechodzenia ustawień.

Uszczelniona kasetka czołówki zapobiega dostaniu się do środka wody czy kurzu. W obudowę czołowki wbudowany został radiator, który redukując straty ciepła przedłuża czas działania baterii. To rozwiązanie docenimy szczególnie wtedy, kiedy przyjdzie nam operować w niskich temperaturach, czy na dłuższych wyprawach, na które możemy zabrać ograniczony zapas baterii na wymianę. 

Czołówka Storm V dzięki wodoszczelności na poziomie IPX67 będzie świecić nawet po zanurzeniu nawet w słonej wodzie na głębokość 1 metra na czas 30 minut. Po wyjęciu z wody nie wymaga czyszczenia ani suszenia.

W tym modelu czołówki zmieniono również sposób otwierania kasetki z bateriami na nowy rodzaj blokadki, który otweiramy/ zamykamy w dwóch ruchach, bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi do jej obsługi. Dzięki temu łatwo i szybko zmienimy baterie gdziekolwiek będzie to konieczne.

Czołówka wyposażona jest w lampkę główną Quad Power Led oraz DoublePower Led, obie emitują światło białe, oraz czerwoną, niebieską i zieloną lamki SinglePower led emitujące kolorowe światło.

Regulacja nachylenia czołówki pozwoli wygodnie ustawić kąt świecenia, w nowej wersji czołówka została wyposażona w miękką wyściółkę od strony czoła. 3-stopniowy wskaźnik naładowawnia baterii będzie migać przez 3 sekundy po włączeniu czołówki. Dzięki opcji blokowania czołówki zabezpieczymy ją przed przypadkowym włączeniem i wyczerpaniem baterii w czasie transportu w plecaku czy torbie.

 

Ilość lumenów : 350 (QuadPower Led); 18 (SinglePower)
Maksymalny zakres świecenia : 80 m (QuadPower Led); 11 m (SinglePower)
Maksymalny czas świecenia : 22 godz przy maks. ustawieniach; 160 godz przy min ustawieniach
Baterie: 4 AAA (dołączone w zestawie)
Waga czołówki z bateriami: 110 g
Żarówki LED :   1 QuadPower, 1 DoublePower, 3 SinglePower
Wodoszczelność: IPX67
BD620633DOLV
793661337997