Czołówka Black Diamond ReVolt 300 lumenów Nickel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Czołówka Black Diamond ReVolt 300 lumenów Nickel

Hybrydowa czołówka Black Diamond ReVolt pozwala na zasilanie tradycyjnymi bateriami jak i akumulatorkami, które naładujemy w bardzo prosty sposób: wystarczy podłączyć latarkę kablem usb do źródła prądu. Czołówka Revolt 300 lumenów jest w pełni wodoszczelna i pozwala na precyzyjne operowanie w nocnym w terenie. Wskaźnik poziomu baterii pomoże uniknąć niespodzianki i naładować baterie w porę.

206,40 zł (brutto) 258,00 zł -20% 167,80 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Black Diamond ReVolt Nickel 300 lumenów - wodoszczelna czołówka, którą można naładować poprzez gniazdo USB

 

W czołówce Black Diamond ReVolt 300 lumenów zastosowano wygodne i ekologiczne rozwiązanie pozwalające na doładowanie baterii akumulatorków zasilających latarkę przez kabel USB. Trzystopniowy wskaźnik poziomu baterii poinformuje o poziomie naładowania i pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek z rozładowaną czołówką.

 

Mocny strumień światła emitowany przez czołówkę umożliwia bezpieczne operowanie nocą nawet w trudnym terenie. Z tak mocnym światłem znajdziemy chwyty podczas nocnej wspinaczki czy odnajdziemy szlak lub ścieżkę w lesie.

 

Kolejnym atutem tej niedużej, kompaktowej czołówki jest pełna wodoszczelność. Nawet jeśli zastanie nas ulewny deszcz nie zostaniemy pozbawieni widoczności i poczucia bezpieczeństwa.

 

Kilka trybów świecenia pozwoli dopasować latarkę do sytuacji, pamięć ostatniego ustawienia natężenia światła sprawia, że po włączeniu nie tracimy czasu na ponowne ustawianie czołowki. Blokada zapobiegnie przypadkowemu włączeniu w czasie transportu w plecaku.

Przy maksymalnych ustawieniach czołówka ta zapewni nam strumień światła o mocy aż 300 lumenów, oraz zasięgu do 80m.

Do ustawienia odpowiadającego nam strumienia światła wykorzystamy lampkę główną - Triple Power Led - świecącą wąskim intensywnym strumieniem światła, a lampka Single Power Led zapewni rozproszone światło o mniejszym zasięgu, za to bardzo oszczędzające zużycie baterii. Czerwona lampka Red Double Power Led przeznaczona do nocnej widoczności.

 

W modelu ReVolt zastosowano kolejne zaawansowane rozwiązanie: radiator który zatrzymując ciepło, ogrzewa baterie, wydłużając zarazem ich żywotność w niskich temperaturach.

 

 

Specyfikacja:

 

Moc: do 300 lumenów

Zakres świecenia : 8 - 80 m

Maksymalny czas świecenia przy minimalnych ustawieniach : 175 godzin

Maksymalny czas świecenia przy maksymalnych ustawieniach : 30 godzin

Baterie: 3 AAA w zestawie

Waga czołówki z bateriami: 97 g

 

 

 

62061 NCKL
793661323174