Black Diamond Revolt Graphite 350 Graphite czołówka ładowana USB z wymienną baterią
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Czołówka Black Diamond Revolt 350 dual fuel

Czołówka Black Diamond Revolt 350 lumenów wyposażona jest w mocną baterię Litowo-jonową BD 1800, ładowaną za pomocą kabla USB. Czołówka Revolt 350 umożliwia również opcjonalne zasilanie bateriami 3AAA. Możesz zatem dostosować źródło energii w twojej czołówce do okoliczności i preferencji.

Poprawiona konstrukcja głównej lampki oszczędza czas korzystania z baterii oferując jednocześnie mocniejszy strumień światła przy maksymalnych ustawieniach.  

Wśród możliwych opcji ustawień znajdziemy bliski i daleki zasięg światła, światło przyciemnione, migające, czerwone nocne światło oraz blokadę  ustawień. Do wybrania pożdanego trybu świecenia posłuży nam przycisk wyboru trybu oraz przycisk „power tap” znajdujący się tuż obok na górnej krawędzi czołówki.

Oliwkowy
Grafitowy
niebieski/ Aqua Blue
czerwony/ Octane
223,20 zł (brutto) 279,00 zł -20% 181,46 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Czołówka Black Diamond Revolt 350 lumenów z akumulatorem ładowanym przez USB, lub zasilana bateriami 3AAA

 

 

Dobrze znana czołówka Black Diamond Revolt 350 lumenów w nowej udoskonalonej odsłonie. Czołówka wyposażona jest w mocną Litowo-Jonowa baterię BD 1800 mAh, ładowaną za pomocą kabla USB. Czołówka Revolt 350 umożliwia również opcjonalne zasilanie bateriami 3AAA. Możesz zatem dostosować źródło energii w twojej czołówce do okoliczności i preferencji. Zapasową baterię BD 1800 można dokupić osobno i wymieniać ją w czołówce na naładowaną na trasie.

 

Poprawiona konstrukcja głównej lampki oszczędza czas korzystania z baterii oferując jednocześnie mocniejszy strumień światła przy maksymalnych ustawieniach.  

 

Wśród możliwych opcji ustawień znajdziemy bliski i daleki zasięg światła, światło przyciemnione, migające, czerwone nocne światło oraz blokadę  ustawień. Do wybrania opcji świecenia posłuży nam przycisk wyboru trybu na górnej krawędzi czołówki, oraz znajdujący się tuż obok pierwszego przycisk „power tap” którego dotknięcie zmniejsza lub zwiększa natężenie światła w ramach wybranego trybu świecenia. Latarka czołowa Revolt 350 zapamiętuje ostatnie ustawienie trybu, które jest przywoływane przy ponownym włączeniu latarki.

 

Czołówka posiada z boku 3 maleńkie diody służące za wskaźnik poziomu naładowania baterii. Kasetka posiada wysoką odporność na deszcz i wilgoć, z poziomem wodoszczelności IPX 4 wytrzyma burzę i deszcz zacinający pod różnymi kontami. Kasetka czołówki posiada regulację kąta nachylenia, a pasku znajdują się odblaskowe elementy.

 

Nowa wersja czołówki Black Diamond Revolt 350 lumenów, jest lżejsza od poprzedniego modelu, doskonale sprawdzi się w wielu sportowych aktywnościach czy to podczas nocnych wędrówek po górach, wachty na łódce czy nawet jako czołówka biegowa podczas nocnych godzin mierzenia się z trasą górskiego lub terenowego biegu.

 

 

Specyfikacja:

- Emituje światło o mocy do 350 lumenów przy maksymalnych ustawieniach

- kompaktowa, lekka konstrukcja czołówki, w której jako źródło energii zastosowano wymienną baterię Litowo-Ionową BD 1800 mAh (bateria w komplecie z czołówką),

- w czołówce można zastosować zamiennie baterie 3 AAA,

- czołówka ma pamięć ostatniego ustawienia, po ponownym włączeniu przywraca ostatnio wybrany tryb i moc,

- dotykowy przycisk „power tap” pozwala na regulowanie natężenia światła od pełnej mocy po światło przyciemnione,

- Zaktualizowana konstrukcja głównej lampki i zastosowanie odblaśnicy o wielu załamaniach powierzchni pozwala na emitowanie możniejszego światła, które nie wymaga większego zużycia baterii,

- w ustawieniach czołówki znajdziemy wybór pomiędzy świeceniem w bliskości lub odległości, światło przyciemnione, nocne czerwone światełko i blokadę trybu świecenia,

Wodoszczelność IPX4  - przetestowana, iż wytrzyma mocny deszcz i burzę, gdy deszcz zacina pod różnymi kątami.

- Wybór zasilania: znajdująca się w komplecie bateria- akumulator BD 1800 lub zwykłe baterie alkaliczne

 

 

BD620651
4 Przedmioty
793661448761

Zobacz także