Black Diamond Storm pomarańczowy 100 lumenów
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż! -40,00 zł

Czołówka Black Diamond Storm II, 100 lumenów, pomarańczowy

Wodoszczelna ledowa latarka czołowa, o smukłym profilu, oferuje światło o natężeniu aż do 100 lumenów, które  oświetli nam ścieżkę na odległość aż do 70m. Czołówka Black Diamond Storm żadnej burzy się nie boi. Wodoszczelność na poziomie IPX7 sprawia, że bez szwanku wyjdzie z ulewnego deszczu, śnieżnej burzy czy zanurzenia w wodzie.

159,00 zł 199,00 zł - 40,00 zł
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Black Diamond Storm - w pełni wodoszczelna czołówka o intensywnym strumieniu światła 100 lumenówCzołówka Black Diamond Storm żadnej burzy się nie boi. Wodoszczelność na poziomie IPX7 sprawia, że bez szwanku wyjdzie z ulewnego deszczu, śnieżnej burzy czy zanurzenia w wodzie.

Lekka latarka czołowa, o smukłym profilu, oferuje światło o natężeniu aż do 100 lumenów, które  oświetli nam ścieżkę na odległość aż do 70m.

Czołówka wyposażona jest w lampkę główną Triple Power Led emitującą wąski strumień intensywnego światła na maksymalną odległość, 2 lampki boczne Single Power Led dające rozproszone światło o mniejszym zasięgu, korzystanie z nich pozwala na bardzo oszczędne zużywanie baterii, oraz 2 czerwone lampki Red Single Power Led.
W modelu Storm zastosowano radiator - nietypowe rozwiązanie, które zatrzymując ciepło, ogrzewa baterie,wydłużając ich żywotność w niskich temperaturach.

 

  • ustawienia pozwalają na płynną regulację odległości oraz mocy światła, miganie, przyciemnione światło, czerwone światło nocne, a także zablokowanie ustawionego trybu świecenia,
  • schodkowa regulacja kąta nachylenia
  • 3 stopniowy wskaźnik poziomu baterii, informuje o poziomie zużycia baterii, sygnalizacja ta włącza się już w 3 sekundy po włączeniu latarki,
  • czołówka wodoszczelna - wodoszczelność na poziomie IPX7, sprawia, iż czołówka wytrzyma zanurzenie na głębokość 1m przez 30 minut,
  • zasilana bateriami AAA ( 3 baterie w zestawie)

Ilość lumenów : 100 (TriplePower); 25 (SinglePower)Maksymalny zakres świecenia : 70 m (TriplePower); 7 m (SinglePower)
Maksymalny czas świecenia przy minimalnych ustawieniach : 200 H (TriplePower); 125 H (SinglePower)
Maksymalny czas świecenia przy maksymalnych ustawieniach : 50 H (TriplePower); 36 H (SinglePower)
Baterie: 3 AAA w zestawie
Waga czołówki z bateriami: 110 g

 

 

620590 Mango
793661144915

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza

{gformbuilderpro:1}