Armytek Elf C1 v2 Micro USB Warm latarka czołowa i wielofunkcyjna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Armytek Elf C1 v2 Micro USB Warm

Armytek Elf C1 Micro USB Warm to wielofunkcyjna multi latarka, która emituje mocne białe światło mocy maksymalnej do 930 lum. Dzięki licznym opcjom mocowania latarka znajdzie zastosowanie zarówno jako klasyczna czołówka, latarka, lampka rowerowa czy też źródło światła, które można przypiąć klipsem, zamocować na magnesie na wiele sposobów w miejscu, gdzie będziemy potrzebowali oświetlenia.

Ładowana przez micro USB latarka jest bardzo lekka waży jedynie 65g,  obudowa z lotniczego aluminium posiada szczelność na poziomie IP68, skutecznie zabezpiecza przed wodą brudem i kurzem. Konstrukcja latarki sprawia, iż będzie ona działać nawet po zanurzeniu na głębokość 10 m, wytrzyma również upadek z wysokości 10m.

Układ optyczny  chroni hartowane szkło antyrefleksyjne.

255,00 zł (brutto) 207,32 zł (netto)

Armytek Elf C1 Micro USB Warm wielofunkcyjna multi latarka z ładowaniem przez USB. Liczne sposoby mocowania pozwalają na wielorakie sposoby używania. Światło ciepłe

 

Armytek Elf C1 Micro USB Warm to wielofunkcyjna multi latarka, która emituje mocne żółte ciepłe światło o mocy maksymalnej do 930 lumenów. Dzięki licznym opcjom mocowania latarka znajdzie zastosowanie zarówno jako klasyczna czołówka, latarka, lampka rowerowa czy też źródło światła, które można przypiąć klipsem, zamocować na magnesie na wiele sposobów w miejscu, gdzie będziemy potrzebowali oświetlenia.

Ładowana przez micro USB latarka jest bardzo lekka waży jedynie 65g,  obudowa z lotniczego aluminium posiada szczelność na poziomie IP68, skutecznie zabezpiecza przed wodą brudem i kurzem. Konstrukcja latarki sprawia, iż będzie ona działać nawet po zanurzeniu na głębokość 10 m, wytrzyma również upadek z wysokości 10m.

 

Latarka emituje szeroki strumień światła padający z układu optycznego, obiektyw TIR chroni hartowane szkło antyrefleksyjne. Szeroki kąt świecenia – ponad 100 ° oraz zasięg do 103m, pozwoli oświetlić znaczny obszar terenu, przy maksymalnej mocy 1000 lumenów czas pracy latarki na baterii to prawie 1 godzina.

 

Światło emitowane przez latarkę jest światłem białym, jednolitym bez efektu migotania. Wśród trybów świecenia znajdziemy 6 opcji regulacji natężenia światła. Przełączanie trybów odbywa się za pomocą dużego wygodnego przycisku, który pełni również rolę sygnalizatora przegrzewania i zużycia akumulatora.

 

Latarka ładowana jest przez złącze micro- usb, może pracować również w trybie lampki po wyjęciu akumulatora i podpięciu do kabla.

 

Sposoby mocowania:

- zaczep, m.in. do opaski na głowę,

- wbudowany mocny magnes,

- odpinany klips,

- dodatkowy otwór w tylnej obudowie (umożliwia np. wpięcie kluczy)

 

 

Specyfikacja latarki Armytek Elf C1 Micro USB Warm:

Światło – żółte, barwa ciepła

Dioda Led - Samsung LH351D

Max natężenie światła - 930 lumenów

Max zasięg strumienia światła – 103m

Stabilizacja jasności – cyfrowa (za pomocą procesora)

Kąt świecenia – plama centralna 70°/ doświetlenie boczne 120°

6 trybów świecenia – 930lm, 500lm, 220lm, 40lm, 2lm, 0,1 lm

Czas pracy dla trybu maksymalnego – 52min

Czas pracy dla trybu minimalnego 60 dni

 

Wymiary i waga:

Średnica reflektora - 33mm

Średnica korpusu - 20,4mm

Długość – 75,9mm

Waga - 56g

 

Obudowa:

Materiał – Aluminium lotnicze

Powierzchnia - anodowanie premium typu III 400HV

Pyło i wodoszczelność - IP68

Bezpieczna głębokość zanurzenia 10m

Bezpieczna wysokość upadku – 10m

Źródło zasilania – 18350 Li-Ion

 

W zestawie znajdują się:

1. Latarka

2. Akumulator 18350 Li-Ion

3. Kabel Micro USB

4. Pasek na czoło z uchwytem do zamocowania latarki

5. Klips

6. 2 zapasowe o-ringi

7. Instrukcja

 

F05002W
6957713002644