• -25%
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, khaki
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, szary
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, szary
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, szary
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, khaki
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, szary
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, szary
Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, szary

Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów Aluminium

Wodoszczelna latarka czołówka Led Black Diamond Storm IV 250 lumenów w kolorze jasnoszarym. Wyposażona w nowoczesny sposób regulacji natężenia światła poprzez panel dotykowy. Oprócz białego światła do dyspozycji mamy nocne światło czerwone oraz nowość: zielone, bardziej przyjazne podczas poruszania się po lesie nocą. Uszczelniona kasetka czołówki zapobiega dostaniu się do środka wody lub kurzu. Wbudowany radiator przedłuża żywotność baterii.

 

Produkt niedostępny
186,75 zł 249,00 zł -25%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 249,00 zł

 

Black Diamond Storm IV Aluminium 250 lumenów - w pełni wodoszczelna czołówka o dużej mocy światła z regulacją poprzez panel dotykowy

 

 

Wodoszczelna latarka czołówka Led. Latarka Black Diamond Storm IV wyposażona została w nowoczesny sposób regulacji natężenia światła poprzez panel dotykowy. Oprócz białego światła do dyspozycji mamy światło czerwone oraz nowość: światło zielone, bardziej przyjazne podczas poruszania się nocą po lesie. Uszczelniona kasetka czołówki zapobiega dostaniu się do środka wody czy kurzu. W obudowę czołówki wbudowany został radiator, który odzyskując nadmiar ciepła przedłuża  działanie baterii, które docenimy szczególnie operując w niskich temperaturach, czy na dłuższych wyprawach, na które możemy zabrać ograniczony zapas baterii na wymianę. 

Czołówka Storm IV dzięki wodoszczelności na poziomie IPX67 będzie świecić nawet po zanurzeniu nawet w słonej wodzie na głębokość 1m na czas 30 minut. Po wyjęciu z wody nie wymaga czyszczenia ani suszenia.

 

W tym modelu czołówki zmieniono również sposób otwierania kasetki z bateriami na nowy rodzaj blokadki, który otwieramy/ zamykamy w dwóch ruchach, bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi do jej obsługi. Dzięki temu łatwo i szybko zmienimy baterie gdziekolwiek będzie to konieczne.

 

Czołówka wyposażona jest w lampkę główną Quad Power Led oraz DoublePower Led, obie emitują światło białe, oraz czerwoną i zieloną lamki SinglePower led emitujące kolorowe światło nocne, opcjonalnie mniej intensywne lub migające. Włączenie tych lampek następuje poprzez przytrzymanie włącznika przez 2 sekundy.  Światła kolorowe mają pamięć ostatniego ustawienia ich natężenia.

 

Regulacja nachylenia czołówki pozwoli wygodnie ustawić kąt świecenia, w nowej wersji czołówka została wyposażona w miękką wyściółkę od strony czoła. 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii będzie migała przez 3 sekundy po włączeniu czołówki. Dzięki opcji blokowania czołówki zabezpieczymy ją przed przypadkowym włączeniem i wyczerpaniem baterii w czasie transportu w plecaku czy torbie.

 

Ilość lumenów : 250 (QuadPower Led); 18 (SinglePower)
Maksymalny zakres świecenia : 80 m (QuadPower Led); 10 m (SinglePower)
Maksymalny czas świecenia : 150 H (QuadPower Led); 80 H (SinglePower)
Baterie: 4 AAA (dołączone w zestawie)
Waga czołówki z bateriami: 110 g

Wodoszczelność: IPX67

 

BD620626 ALUM

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.