Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, fioletowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%

Czołówka Black Diamond Storm IV 250 lumenów, fioletowy

Wodoszczelna latarka czołówka Led Black Diamond Storm IV 250 lumenów Nightshade. Wyposażona w nowoczesny sposób regulacji natężenia światła poprzez panel dotykowy. Oprócz białego światła do dyspozycji mamy nocne światło czerwone oraz nowość: zielone, bardziej przyjazne podczas poruszania się po lesie nocą. Uszczelniona kasetka czołówki zapobiega dostaniu się do środka wody lub kurzu. Wbudowany radiator przedłuża żywotność baterii.

 

186,75 zł 249,00 zł -25% 151,83 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 249,00 zł
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Black Diamond Storm IV Nightshade 250 lumenów - w pełni wodoszczelna czołówka o dużej mocy światła z regulacją poprzez panel dotykowy

 

 

Wodoszczelna latarka czołówka Led. Latarka Black Diamond Storm IV wyposażona została w nowoczesny sposób regulacji natężenia światła poprzez panel dotykowy. Oprócz białego światła do dyspozycji mamy światło czerwone oraz nowość: światło zielone, bardziej przyjazne podczas poruszania się nocą po lesie. Uszczelniona kasetka czołówki zapobiega dostaniu się do środka wody czy kurzu. W obudowę czołówki wbudowany został radiator, który odzyskując nadmiar ciepła przedłuża  działanie baterii, które docenimy szczególnie operując w niskich temperaturach, czy na dłuższych wyprawach, na które możemy zabrać ograniczony zapas baterii na wymianę. 

Czołówka Storm IV dzięki wodoszczelności na poziomie IPX67 będzie świecić nawet po zanurzeniu nawet w słonej wodzie na głębokość 1m na czas 30 minut. Po wyjęciu z wody nie wymaga czyszczenia ani suszenia.

 

W tym modelu czołówki zmieniono również sposób otwierania kasetki z bateriami na nowy rodzaj blokadki, który otwieramy/ zamykamy w dwóch ruchach, bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi do jej obsługi. Dzięki temu łatwo i szybko zmienimy baterie gdziekolwiek będzie to konieczne.

 

Czołówka wyposażona jest w lampkę główną Quad Power Led oraz DoublePower Led, obie emitują światło białe, oraz czerwoną i zieloną lamki SinglePower led emitujące kolorowe światło nocne, opcjonalnie mniej intensywne lub migające. Włączenie tych lampek następuje poprzez przytrzymanie włącznika przez 2 sekundy.  Światła kolorowe mają pamięć ostatniego ustawienia ich natężenia.

 

Regulacja nachylenia czołówki pozwoli wygodnie ustawić kąt świecenia, w nowej wersji czołówka została wyposażona w miękką wyściółkę od strony czoła. 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii będzie migała przez 3 sekundy po włączeniu czołówki. Dzięki opcji blokowania czołówki zabezpieczymy ją przed przypadkowym włączeniem i wyczerpaniem baterii w czasie transportu w plecaku czy torbie.

 

Ilość lumenów : 250 (QuadPower Led); 18 (SinglePower)
Maksymalny zakres świecenia : 80 m (QuadPower Led); 10 m (SinglePower)
Maksymalny czas świecenia : 150 H (QuadPower Led); 80 H (SinglePower)
Baterie: 4 AAA (dołączone w zestawie)
Waga czołówki z bateriami: 110 g

Wodoszczelność: IPX67

 

BD620626 NSHD
3 Przedmioty
793661308065