STS Moskitiera turystyczna 1 os. piramida
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-7%

Sea To Summit Pyramid Net Moskitiera z permetrynem 1 os.

Moskitiera do podwieszenia w namiocie w kształcie piramidy, dla 1 osoby, nasączana środkiem odstraszającym insekty - Permetrynem. Siatka nie ogranicza przepływu powietrza oraz widoczności, zapewnia wystarczającą ilość miejsca aby czuć się wewnątrz swobodnie.


138,57 zł (brutto) 149,00 zł -7% 112,66 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Sea To Summit - moskitiera piramida do podwieszenia w namiocie dla 1 osoby  nasączona środkiem odstraszającym insekty - permetrynem


Lekka, kompaktowa moskitiera, przydatna na biwaku, ale szczególnie polecana dla podróżników wybierających się w rejony, zagrożone chorobami przenoszonymi przez komary. Siatka nie ogranicza przepływu powietrza oraz widoczności, zapewnia wystarczającą ilość miejsca aby czuć się wewnątrz swobodnie. Moskitiera nie posiada "podłogi",  jest wyposażona w sposób regulacji umożliwiający założenie jej na materac.
Moskitiera posiada impregnację permetrynem - środkiem odstraszającym insekty. Środek ten jest bezpieczny dla ludzi, rekomendowany przez WHO. Skuteczność impregnacji będzie się zmniejszać wraz z ilością prań moskitiery.

Ponieważ pętelka do zawieszania moskitiery znajduje się w części powyżej głowy, wewnątrz moskitiery powstaje wygodne miejsce  dla górnej części ciała.


Wymiary (dł x szer x wys): 2,2 x 1,2x 1,3 m
Waga 245g

 

 

AMOSSP
1 Przedmiot
9327868008667