STS Moskitiera turystyczna 2 os. piramida
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sea To Summit Pyramid Net Moskitiera z permetrynem 2 os.

Moskitiera do namiotu - piramida ze środkiem odstraszającym insekty - 2-osobowa, wersja piramida. Lekka, kompaktowa moskitiera która zapewni ochronę przed insektami dla 2 osób, przydatna na biwaku, ale szczególnie polecana dla podróżników wybierających się w rejony, zagrożone chorobami przenoszonymi przez komary. Siatka nie ogranicza przepływu powietrza oraz widoczności.

169,00 zł (brutto) 137,40 zł (netto)

Sea To Summit - moskitiera turystyczna do podwieszenia w namiocie dla 2 osób ze środkiem odstraszającym insekty - wersja piramida


 

Lekka, kompaktowa moskitiera która zapewni ochronę przed insektami dla 2 osób, przydatna na biwaku, ale szczególnie polecana dla podróżników wybierających się w rejony, zagrożone chorobami przenoszonymi przez komary. Siatka nie ogranicza przepływu powietrza oraz widoczności, zapewnia wystarczającą ilość miejsca aby czuć się wewnątrz swobodnie. Moskitiera nie posiada "podłogi",  jest wyposażona w sposób regulacji umożliwiający założenie jej na materac.
Moskitiera posiada impregnację permetrynem - środkiem odstraszającym insekty. Środek ten jest bezpieczny dla ludzi, rekomendowany przez WHO. Skuteczność impregnacji będzie się zmniejszać wraz z ilością prań moskitiery.

Ponieważ pętelka do zawieszania moskitiery znajduje się w części powyżej głowy, wewnątrz moskitiery powstaje wygodne miejsce  dla górnej części ciała.


Wymiary (dł x szer x wys): 2,4 x 1,7x 1,3 m
Waga 350g

 

 

 

AMOSDP
9327868008681