STS maleńka moskitiera  jednoosobowa nano
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Sea To Summit Nano Mosquito Pyramid Net Single 1-osbowa

Moskitiera w tej wersji jest o 60% lżejsza i o połowę mniejsza po spakowaniu, niż jej tradycyjne odpowiedniki. Wykonana z siateczki o grubości 15D, jest bardzo przejrzysta. Moskitiera nasączona jest środkiem odstraszającym moskity, ma kształt piramidy, można w niej wygodnie usiąść, posiada elastyczną górną zawieszkę, oraz elastyczne wykończenie brzegów, tak aby można było ją podłożyć pod materac.

152,15 zł (brutto) 179,00 zł -15% 123,70 zł (netto)
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

Sea To Summit Nano Mosquito Pyramid Net Single - ultralekka moskitiera turystyczna ze środkiem odstraszającym insekty w kształcie piramidy, dla 1 osoby


Moskitiera w tej odsłonie jest o 60% lżejsza i o połowę mniejsza po spakowaniu, niż jej tradycyjne odpowiedniki. Wykonana z siateczki o grubości 15D, jest bardzo przejrzysta i praktycznie nie ogranicza widoczności.
Moskitiera ma kształt piramidy, można w niej wygodnie usiąść czytając książkę, posiada elastyczną górną zawieszkę, oraz elastyczne wykończenie brzegów, tak aby można było ją podłożyć pod materac czy matę.
Moskitiera nasączona jest środkiem odstraszającym moskity. Polecana jest szczególnie dla podróżników udających się w obszary zagrożone chorobami przenoszonymi przez komary.


Wymiary (dł x szer x wys): 2,2 x 1,2 x 1 m
Waga: 82g

 

 

ANIMOSSP
2 Przedmioty
9327868032402