GSI HALULITE MINIMALISTjednoosobowa menażka turystyczna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

GSI Halulite Minimalist 0,6 litra, jednoosobowa menażka

Ultralekka menażka z dodatkowym wyposażeniem Halulite Minimalist wystarcza zupełnie dla jednej osoby. W składzie zestawu znajdują się menażka 0,6 litra, malutki silikonowy chwytak dopinany magnesem, neoprenowy pokrowiec na menażkę, przykrywka, która posiada wyprofilowany do picia otwór oraz element konieczny - składany spork. Przemyślana konstrukcja pozwoli zmieścić jeszcze kartusz i niewielki palnik.

119,20 zł (brutto) 149,00 zł -20% 96,91 zł (netto)
block Produkt niedostępny

GSI HALULITE MINIMALIST ultralekka, jednoosobowa menażka turystyczna

 

Zestaw GSI Halulite Minimalist stanowi minimalistyczne wyposażenie kuchni biwakowej w zupełności wystarczające dla 1 osoby. Przemyślane lekkie rozwiązanie sprawdzi się jako zestaw szturmowy, lub wszędzie tam, gdzie oszczędność miejsca i niska waga mają kluczowe znaczenie.

W składzie zestawu znajdują się kubek-menażka o pojemności 0,6 litra, wykonany z anodyzowanego aluminium, malutki silikonowy chwytak dopinany magnesem, neoprenowy termiczny pokrowiec na menażkę, przykrywka, która posiada wyprofilowany do picia otwór , oraz element nieodzowny - składany spork. Przemyślana konstrukcja może zmieścić jeszcze kartusz i niewielki palnik. Wszystko to wystarczy aby przygotować i spożyć posiłek w środku głuszy.

W zestawie:

Menażka 0,6 L
Pojemnik neoprenowy
Pokrywka z wyprofilowanym ustnikiem
Spork
Gumowy chwytak z magnesem

Wymiary: 10,7 cm x 11,7 cm
Waga:173g

 

50139
090497501395