GSI Outdoors Escape HS Pot 2L Blue składany na płasko garnek turystyczny 2l
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Nowy

GSI Outdoors Escape HS Pot 2L Blue

Składany na płasko turystyczny garnek GSI Escape Pot 2 litry to nie tylko oszczędność miejsca, ale też oszczędność gazu w kuchence i po prosty wygoda. Garnek Escape Pot posiada bazę- radiator posiada bazę – radiator wykonaną z nadprzewodnika, co w praktyce pozwala zagotować wodę o 30% szybciej i tym samym zaoszczędzić paliwo.

Przemyślana konstrukcja garnka sprawia, iż korzystanie z niego jest bezpieczne i wygodne. Przykrywka posiada otwory pozwalające na wygodne odcedzanie, równocześnie posiada silikonowe nakładki, które zapobiegają ryzyku poparzenia palców, a na koniec służą do zamknięcia garnka za pomocą uchwytów.

Silikonowe boki posiadają po wewnętrznej stronie wytłaczaną miarkę. Wewnątrz garnka można umieścić do transportu inne produkty z linii Escape.

237,15 zł (brutto) 279,00 zł -15% 192,80 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

GSI Escape HS Pot Blue 2 litry - składany na płasko turystyczny garnek. Dzięki radiatorowi umieszczonemu w podstawie garnka zagotuje zawartość o 30% szybciej niż inne modele

 

 

Garnek turystyczny Escape HS Pot 2 litry to oszczędność miejsca, czasu i gazu w kuchence.

 

Składany na płasko turystyczny garnek GSI Escape HS Pot Blue 2 litry to nie tylko oszczędność miejsca, ale też oszczędność gazu w kuchence i po prosty wygoda. Garnek Escape Pot posiada bazę- radiator posiada bazę – radiator wykonaną z nadprzewodnika, co w praktyce pozwala zagotować wodę o 30% szybciej i tym samym zaoszczędzić paliwo.

 

Niezwykle przemyślana konstrukcja i dbałość o każdy detal wykończenia garnka Escape sprawia, iż korzystanie z niego jest bezpieczne i wygodne.

 

Przykrywka posiada otwory pozwalające na wygodne odcedzanie makaronu lub warzyw. Na przykrywce umieszczono silikonowe nakładki, które zapobiegają ryzyku poparzenia palców, a dodatkowo służą do bezpiecznego zamknięcia garnka za pomocą bocznych uchwytów.

 

Silikonowe boki posiadają po wewnętrznej stronie wytłaczaną miarkę. Wewnątrz garnka można umieścić do transportu inne produkty z linii Escape.

 

 

 

Specyfikacja garnka GSI Outdoors Escape HS Pot 2l Blue:

 

Materiał: Silikon, anodowane aluminium, nylon,

Waga: 0,51kg

Wymiary rozłożony: 25 x 22,4 cm

Wymiary złożony: 25 x 5,33 cm

 

50232
3 Przedmioty
090497502323