GSI Outdoors Escape HS Pot 3L Green składany na płasko garnek turystyczny 3l
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%Nowy

GSI Outdoors Escape HS Pot 3L Green

Składany na płasko turystyczny garnek GSI Escape Pot Green 3 litry to nie tylko oszczędność miejsca, ale też oszczędność gazu w kuchence i po prosty wygoda. Garnek Escape Pot posiada bazę- radiator posiada bazę – radiator wykonaną z nadprzewodnika, co w praktyce pozwala zagotować wodę o 30% szybciej i tym samym zaoszczędzić paliwo.

Przemyślana konstrukcja garnka sprawia, iż korzystanie z niego jest bezpieczne i wygodne. Przykrywka posiada otwory pozwalające na wygodne odcedzanie, równocześnie posiada silikonowe nakładki, które zapobiegają ryzyku poparzenia palców, a na koniec służą do zamknięcia garnka za pomocą uchwytów.

Silikonowe boki posiadają po wewnętrznej stronie wytłaczaną miarkę. Wewnątrz garnka można umieścić do transportu inne produkty z linii Escape.

271,15 zł (brutto) 319,00 zł -15% 220,45 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

GSI Escape HS Pot Green 3 litry - składany na płasko turystyczny garnek. Dzięki radiatorowi umieszczonemu w podstawie garnka zagotuje zawartość o 30% szybciej niż inne modele

 

 

Garnek turystyczny Escape HS Pot Green 3 litry to oszczędność miejsca, czasu i gazu w kuchence.

 

Składany na płasko turystyczny garnek GSI Escape HS Pot Blue 3 litry to nie tylko oszczędność miejsca, ale też oszczędność gazu w kuchence i po prosty wygoda. Garnek Escape Pot posiada bazę- radiator posiada bazę – radiator wykonaną z nadprzewodnika, co w praktyce pozwala zagotować wodę o 30% szybciej i tym samym zaoszczędzić paliwo.

 

Niezwykle przemyślana konstrukcja i dbałość o każdy detal wykończenia garnka Escape sprawia, iż korzystanie z niego jest bezpieczne i wygodne.

 

Przykrywka posiada otwory pozwalające na wygodne odcedzanie makaronu lub warzyw. Na przykrywce umieszczono silikonowe nakładki, które zapobiegają ryzyku poparzenia palców, a dodatkowo służą do bezpiecznego zamknięcia garnka za pomocą bocznych uchwytów.

 

Silikonowe boki posiadają po wewnętrznej stronie wytłaczaną miarkę. Wewnątrz garnka można umieścić do transportu inne produkty z linii Escape.

 

 

 

Specyfikacja garnka GSI Outdoors Escape HS Pot 3L Green:

 

Materiał: Silikon, anodowane aluminium, nylon,

Waga: 567g

Wymiary rozłożony: 25 x 22,9 cm

Wymiary złożony: 25 x 5,59 cm

 

50233
1 Przedmiot
090497502330