GSI Glacier Stainless Cookset SM
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

GSI Glacier Stainless Cookset SM zestaw garnków 1,4 i 0,9 litra

Zestaw garnków turystycznych niezastąpiony w czasie gotowania na wyjeździe. Stalowe garnki o podwójnych krawędziach i klasycznym designie o pojemnościach 0,9 0raz 1,4 litra.Garnki sa lekkie, łatwe w transporcie i jak na stal przystało super wytrzymałe. Przy pomocy dwóch garnków i dwóch patelni, które również można stosować jako pokrywki ugotujesz każde danie na biwaku.

249,00 zł (brutto) 202,44 zł (netto)
block Produkt niedostępny

GSI Outdoors - Glacier Stainless Cookset SM - mniejszy zestaw garnków turystycznych z nierdzewnej stali. W zestawie garnki 1,4 i 0,9 litra

 

 

Zestaw turystycznych garnków marki GSI Outdoors. Producent ten znany jest dbałości o najwyższą jakość wykonania swoich produktów, jak również z troski o funkcjonalność i trwałość produkowanego sprzętu biwakowego.

Zestaw niezastąpiony w czasie gotowania na wyjeździe. Praktyczny komplet garnków ze stali nierdzewnej o podwójnych krawędziach i klasycznym designie lekki, pojemny, niezwykle łatwy w transporcie i super wytrzymały. Przy pomocy dwóch garnków i dwóch patelni, które również można stosować jako pokrywki ugotujesz każde danie.

Dzięki mocowaniu chwytaka za zaczepy po zewnętrznej stronie garnka, nie zarysujesz naczyń przy ich przenoszeniu. 

Seria Glacier Stainless to gwarancja niezawodności. Naczynia z tej serii wykonane są z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/8, dzięki czemu możemy bez obaw używać ich w każdych warunkach.
 

Zestaw zawiera:
• 2 garnki (poj. 0,94  i 1,4 litra)
• 2 patelnie/przykrywki
• chwytak
• 2 deski do krojenia
• siatkowy pokrowiec

Waga zestawu: 904g
Wymiary po spakowaniu: 19,6x19,6x12,2cm

 

68205
090497682056