Sea To Summit Alpha Cookset 1,1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Sea To Summit Alpha Cookset 1.1

Komplet naczyń turystycznych umożliwiający gotowanie i spożywanie posiłków dla 1 osoby. W zestawie znajdziemy lekki garnek - menażkę z przykrywką i składaną rączką, oraz dużą miskę z serii DeltaLight 800 ml i kubek termiczny z przykrywką oraz osłonką izolacyjną Delta Insul Mug. Całość spakujemy do garnka na czas transportu, zestaw waży jedynie 330g.

 

 

179,10 zł 199,00 zł -10% 145,61 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 199,00 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Sea To Summit Alpha Cookset 1.1 - poręczny turystyczny komplet w którym znajdziemy, menażkę z przykrywką oraz miskę z serii Delta i kubek termiczny

 

Praktyczny zestaw naczyń do gotowania na biwaku. Lekka menażka 1,2 litra z anodowanego aluminium z przykrywką, która mieści w swym wnętrzu dużą miskę z serii Delta oraz kubek z przykrywką i termicznym rękawem. Całość zestawu w transporcie blokujemy rączką od menażki.

Bardzo lekki garnek - menażka posiada piaskowaną, matowioną podstawę, dzięki czemu jest bardziej stabilny na kuchence turystycznej. Zabezpieczony silikonem uchwyt garnka posiada innowacyjny sposób składania. Po złożeniu do góry zamyka i blokuje całość zestawu do transportu.

Przykrywka posiada otwory, które umożliwiają odcedzanie gotowanych warzyw lub makaronu, a także odprowadza nadmiar pary. Przykrywka posiada silikonowy uchwyt.

Wewnątrz menażki mieści się miska DeltaLight Bowl o pojemności 800 ml. Miska wykonana jest z wytrzymałego polipropylenu wzmacnianego włóknami szklanymi. Zarówno miska jak i kubek nie zawierają BPA. Kubek termiczny Delta Insul Mug 350 ml posiada silikonową przykrywkę z otworem umożliwiającym picie. Kubek dłużej utrzymuje temperaturę płynów dzięki osłonce termoizolacyjnej.

Zarówno miskę jak i kubek można myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej.

Zarówno garnek, miska jak i kubek posiadają wewnętrzną podziałkę ułatwiającą odmierzanie ilości.

 

 

Cechy zestawu:

- Opatentowana unikalna składana rączka z systemem Pivot-Lock™ z silikonowym wykończeniem, które zapobiega poparzeniom. Rozłożony uchwyt pozwala na bezpieczne gotowanie i przenoszenie menażki. Po złożeniu rączka zamyka i blokuje przykrywkę oraz całość złożonego zestawu do transportu.

- Matowiona podstawa garnka aby był bardziej stabilny na kuchence gazowej,

- Szerokie dno garnka umożliwia wygodne mycie,

- Zarówno miska jak i kubek nie zawierają BPA,  można je myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej.

- Naczynia posiadają wewnętrzną podziałkę

- W zestawie znajdują się: garnek z przykrywką 1,2L, miska 800 ml, kubek z przykrywką i rękawem termicznym 350 ml

Wymiary po spakowaniu: 9.6 CM x 14.4 cm

Waga zestawu 330g

 

APOTACKSET11
2 Przedmioty
9327868084500