Hydrapak

Marka Hydrapak to amerykański producent skoncentrowany na dostarczaniu bezawaryjnych i doskonale zaprojektowanych systemów  biegowych, rowerowych czy turystycznych bukłaków, softflasków, ultraflasków, butelek z filtrem.

Marka dostarcza sprzętu nieodzownego do zabrania wody, izotoniku, czy żeli energetycznych na trasę, dba o prawidłowe nawodnienie podczas biegu, rowerowej wyprawy, górskich trekkingów i wszelkich intensywnych aktywności sportowych.   

Produkty marki Hydrapak znane są z niezwykłej dokładności wykonania, trwałości użytkowej, a także rozwiązań dbających o najwyższą wygodę użytkownika. Niezwykle wytrzymałe materiały, specjalny system zgrzewania łączeń, sprawiają iż użytkownik produktu tej marki może być spokojny na trasie i koncentrować się na sportowych osiągnięciach.

Marka również dba o łatwość czyszczenia wszystkich produktów – wypinany do czyszczenia wężyk, bukłaki, które można wywrócić na lewą stronę, to tylko niektóre ułatwienia w czyszczeniu bukłaków hydro.

Bukłaki hydro

Praktyczne rozwiązanie pozwalające zabrać wodę  do plecaka biegowego, rowerowego lub trekkingowego. Poręczny ustnik z rurką daje możliwość napicia się bez konieczności postoju i wyjmowania butelki z wodą.

Softflaski

Seria miękkich butelek, które zazwyczaj mieszczą się do przedniej kieszeni kamizelki biegoowej, kieszonek w plecakach. wiele softflasków posiada uchwyt, tak , aby można go było trzymac w dłoni podczas treningu

Product added to wishlist
Product added to compare.