Jak kupować FAQ

ZAKUPY W SKLEPIE 3210SPORT.PL

1. Sklep 3210sport.pl umożliwia złożenie zamówienia w sklepie na 3 sposoby:

Poprzez stronę internetową sklepu www.3210sport.pl.

Aby złożyć  zamówienie poprzez stronę sklepu nie jest konieczne dokonywanie rejestracji. Zamówienia mogą być składane również przez niezarejestrowanych Klientów poprzez wybranie opcji „Szybkie zakupy”.

Ten sposób składania zamówienia umożliwia Klientowi dostęp do promocji organizowanych przez sklep, jak również otrzymywania kuponów rabatowych, uprawniających do zniżek przy kolejnych zakupach w sklepie.

Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@3210sport.pl.

Zamówienia telefoniczne składane pod numerem telefonu  22 24 34 535.

2. Produkty zamówione w sklepie dostarczamy w terminach zgodnych z datą dostępności produktu widoczną na karcie danego produktu. Przy zamówieniach zawierających kilka produktów, czas wysyłki zamówienia będzie zależny od produktu z najdłuższym terminem dostępności.

3. Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia płatnego przy odbiorze w sytuacji gdy w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia nie zostało ono potwierdzone.

4. Zamówienia co do których Klient wybrał jako metodę płatności wpłatę na rachunek  bankowy, w razie braku wpłynięcia płatności na konto sklepu w ciągu 5 dni roboczych zostaną anulowane.

5. W sytuacji, gdyby część produktów składających się na zamówienie była niedostępna zarówno w magazynie sklepu jak i w magazynach dostawców sklepu lub zaistnienia innych przyczyn, które uniemożliwiają realizację zamówienia w czasie wskazanym Klientowi w zamówieniu, Klient zostanie niezwłocznie poinformowany o stanie zamówienia.

W razie zaistnienia powyższej sytuacji Klient ma możliwość wybrać:

Częściową realizację zamówienia: rezygnuje z części zamówienia dotyczącej towarów niedostępnych lub o wydłużonym okresie realizacji;

Realizację całości zamówienia, podzieloną na 2 lub więcej dostaw.

Realizację całości zamówienia w przedłużonym terminie.

Anulowanie całości zamówienia. W sytuacji, gdy anulowane zamówienie zostało już opłacone przez Klienta, sklep dokona zwrotu płatności za zamówienie w ciągu 3 dni roboczych.

6. Wszystkie złożone w sklepie zamówienia potwierdzamy za pomocą poczty elektronicznej (system przesyła automatycznie wygenerowaną wiadomość zawierającą numer zamówienia, listę produktów, sposób wysyłki oraz metodę płatności).

7. Po wysłaniu zamówienia przez Sklep, Klient otrzyma wiadomość e-mail o nadaniu przesyłki, zawierającą również numer przesyłki oraz link umożliwiający śledzenie jej losów.

8. Do każdego zamówienia, zrealizowanego przez sklep wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

9. W celu poznania opinii i oczekiwań naszych Klientów, sklep uczestniczy w systemie zbierania opinii Okazje.info. Po wysłaniu przesyłki zawierającej zamówienie, do Klientów, który wyrażą na to zgodę w trakcie składania zamówienia, zostanie przesłana ankieta dotycząca oceny zadowolenia Klienta z dokonanych zakupów i sposobu realizacji zamówienia przez sklep.

10. Klient ma możliwość odstąpienia od umowy i dokonania zwrotu zakupionego towaru do sklepu w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki.

Więcej informacji dotyczących zwrot towaru znajduje się w zakładce ZWROT I WYMIANA. Tam również jest możliwość pobrania formularza zwrotu towaru.

11. Klient ma również możliwość dokonania wymiany produktu na inny rozmiar lub kolor lub inny produkt z oferty sklepu przy uwzględnieniu rozliczenia różnicy w  cenie wymienianego produktu.

Życzymy udanych zakupów

Obsługa sklepu 3210sport.pl