Black Diamond Vector ultra lekki, wentylowany kask wspinaczkowy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%

Kask wspinaczkowy Black Diamond Vector

Kask wspinaczkowy Vector stanowi rewolucję jeśli chodzi o lekkość i wygodę. Swoje atuty ukaże na długich drogach wspinaczkowych, alpejskich przejściach, oraz tam gdzie niska waga jest istotna. Geometryczne, obszerne prześwity wentylacyjne na potylicy zapewnią efektywną cyrkulację powietrza i chłodzenie nawet w upalny dzień na rozgrzanej skale. Na obwodzie kasku znajdziemy uchwyty do czołówki.

284,25 zł (brutto) 379,00 zł -25% 231,10 zł (netto)
block Produkt niedostępny

Black Diamond Vector kask wspinaczkowy

 

Kask wspinaczkowy Black Diamond Vector stanowi rewolucję jeśli chodzi o lekkość i wygodę użytkownika. W czasie górskich akcji kask właściwie stara się udawać, że go prawie nie ma, jednocześnie gwarantuje pełną ochronę głowy. Swoje atuty ukaże szczególnie wyraźnie na długich drogach wspinaczkowych, alpejskich przejściach, oraz tam gdzie niska waga jest istotna.

Zewnętrzna skorupa  kasku wykonana jest z bardzo lekkiego, a zarazem wytrzymałego poliwęglanu, wewnętrzna strona kasku to amortyzująca i absorbująca szok pianka EPS.

Geometryczne, obszerne prześwity wentylacyjne na potylicy zapewniają efektywną cyrkulację powietrza i chłodzenie nawet w upalny dzień, na rozgrzanej skale. Na obwodzie kasku znajdziemy uchwyty do zamocowania czołówki, jednak dla bezpieczeństwa i trwałości są one mocowane poprzez wtapianie w kask.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kask wykonany techniką zgrzewania zewnętrznej powłoki poliwęglanowej z wewnętrzną pianką EPS
  • znaczne prześwity wentylacyjne w strefie potylicy
  • dopasowanie kasku do obwodu głowy odbywa się za pomocą regulowanych z tyłu pasków
  • posiada uchwyty do zamocowania czołówki

rozmiary S/M oraz M/L

Specyfikacja techniczna:

Waga:
S/M - 231 g
M/L - 240 g

Zakres regulacji obwodu głowy:
[S/M] 53-59 cm
[M/L] 58-63 cm

 

 

BD620213BLZZM
793661164883

3 innych produktów w tej samej kategorii: