Black Diamond First Strike regulowane kijki trekkingowe  junior
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-27%

Black Diamond First Strike kije trekkingowe dla młodzieży

Młodzieżowe kijki trekkingowe lub narciarskie o regulowanej długości 66-110cm. Kijki teleskopowe 2-segmentowe, do całorocznego użytku zarówno jako kijki trekkingowe jak i narciarskie. Kijki posiadają wygodny i stabilny sposób regulacji długości FlickLock z pojedynczą zatrzaskiwaną blokadką, która sprawia, iż raz ustawiona długość kijka utrzyma się bez konieczności dokręcania czy poprawiania w międzyczasie

125,56 zł (brutto) 172,00 zł -27% 102,08 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Kije Black Diamond First Strike. Kijki trekkingowe lub narciarskie, które będą rosły razem z dziećmi

 

Kijki trekkingowe dla dzieci i młodzieży. Składane kije teleskopowe 2-segmentowe, o regulowanej długości, do całorocznego użytku. Dzięki możliwości dopasowania długości kijka do wzrostu, będą rosły razem z dziećmi. Kijki posiadają intuicyjny i wygodny system regulacji długości - FlickLock z pojedynczą zatrzaskiwaną blokadką, Blokadkę zamykamy i otwieramy w łatwy sposób jedną ręką, po ustaleniu długości kijka i zamknięciu blokady kije nie skracają się w czasie zjazdu lub podejścia i nie stwarzają konieczności ponownej regulacji.

Uchwyty kijków dostosowane są wielkością i profilem do dziecięcych rąk, są one ogumowane  dzięki czemu zapewniają stabilny chwyt. Paski nadgarstkowe również są w pełni regulowane.

Kijki posiadają w komplecie talerzyki śnieżne.

Specyfikacja techniczna:

Linia :   górska
Waga pary :   394 g
Zakres regulacji :   66-110 cm
Długość po złożeniu :   66 cm
Materiał: Aluminium
Grot kijka: stalowy

BD112158
3 Przedmioty
793661198659