Black Diamond Trail Pro kijki trekkingowe
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Black Diamond Trail Pro kijki trekkingowe

Nowa odsłona znanych i docenianych przez użytkowników kijków trekkingowych Black Diamond Trail Pro z aluminiową blokadą FlickLock Pro.

Dla wielu użytkowników możliwość szybkiego wyregulowania kijków jest kluczowym atutem. Rozłożenie dolnego segmentu wykonamy nawet przy zamkniętej blokadzie dopiero regulacja długości na górnym segmencie zmusza do otwarcia blokady.

Do złożenia kijka wystarczy otworzyć blokadkę i oprzeć się o kijek, złoży się płynnie sam.

Wyprofilowana do damskiej dłoni rączka z pianki jest jeszcze przyjemniejsza w dotyku i lepiej wyprofilowana. Piankowe przedłużenie pozwala skrócić kijek bez konieczności regulacji.

Nowy system dopasowania pętli nadgarstkowych sprawia, że do ustalenia obbwodu pętli wystarczy przeciągnąć pasek w jedną lub drugą stronę i gotowe!

380,00 zł (brutto) 475,00 zł -20% 308,94 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond Trail Pro kijki trekkingowe z regulacją długości, którą ustawimy jedną ręką

 


Nowa wersja znanych i docenianych kijków trekkingowych Black Diamond Trail Pro to kolejny krok w kierunku ułatwienia życia użytkownika i skrócenia czasu potrzebnego na dostosowywanie długości kijków czy też pętli nadgarstkowych.

Mechanizm blokowania ustalonej długości kijka – blokada FlickLock Pro w nowej wersji wykonana jest z aluminium, jest lżejsza, i bardziej wytrzymała. Posiada również możliwość regulacji oporu.

Złożenie kijka to w nowej wersji otwarcie blokadki i np. oparcie się o kijek którego koniec opiera się na twardym podłożu. Gotowe!

Dzięki mechanizmowi SmashLock umieszczonemu pomiędzy dolnym a środkowym segmentem, ostatni segment kijka wysuniemy nawet przy zamkniętej blokadzie. Dopiero rozłożenie górnej części wymaga otwarcia blokady, ustalenia długości i zamknięcia Flicklock Pro. Masz Zajętą drugą rękę- nie szkodzi. Blokadę otwierasz i zamykasz jedną ręką.

Kijki Trail Pro są niezawodnym kompanem niezależnie od tego czy spacerujesz po łatwych szlakach czy wymagających ostrych podejściach. Piankowy chwyt został ergonomicznie wyprofilowany i jest bardziej przyjazny w kontakcie z dłonią. Przedłużenie uchwytu pozwala na szybką chwilową zmianę długości kijka na stromym stoku, wystarczy złapać poniżej uchwytu.

Również pętle nadgarstkowe zyskały możliwość łatwiejszego dostosowania do dłoni i wymagań terenu w jakim się poruszamy.  Regulacja obwodu pętli nigdy nie była łatwiejsza, wystarczy przeciągnąć pasek w jedną lub drugą stronę.

Kijki posiadają widiowe końcówki, można je wymienić na gumowe ( znajdują się one w komplecie).

Kijki trekkingowe możemy zamienić w narciarskie wymieniając talerzyki 38mm, które standardowo dołączone są do kijków, na talerzyki 100 mm do śnieżnego puchu (nie są dołączone do kijków).

 

Specyfikacja:

Seria: górska

Waga: 530g

Zakres regulacji długości kijka: 105-140cm

Długość kijków po złożeniu: 65 cm

Końcówki: widiowe i gumowe w zestawie

Talerzyki trekkingowe 38 mm, możliwość wymiany na narciarskie 100mm (nie są częścią zestawu).

BD1125046016
2 Przedmioty
0793661401025