Black Diamond W's Trail Pro Shock damskie kije trekkingowe z absorberem szoku
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Black Diamond W's Trail Pro Shock Alpine Lake kijki z amortyzacją

Kije trekkingowe Women's Black Diamond Trail Pro Shock zaprojektowane z uwzględnieniem specyfiki damskiej sylwetki z wbudowanym w uchwyt systemem absorpcji szoku. System ten  pozwala  na  zmniejszenie obciążeń na jakie narażone są stawy i kości rąk w czasie podejścia w skalnym lub lodowym terenie. Dodatkowo powoduje lekkie odbicie od podłoża pozwalając na odzyskiwanie części energii wkładanej w podejście.

Udoskonalony sposób regulacji długości pozwala ustawić kijki jeszcze szybciej i wygodniej. Dolny segment kijka jest regulowany niezależnie dzięki systemowi Smash Lock, regulacja długości górnego segmentu stabilizowana jest za pomocą aluminiowych stalowym zatrzasków FlickLock Pro.

479,20 zł (brutto) 599,00 zł -20% 389,59 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godzinyBlack Diamond W's Trail Pro Shock damskie kijki trekkingowe z systemem amortyzacji

 


Nowa wersja znanych i docenianych kijków trekkingowych Black Diamond W's Trail Pro Shock to kolejny krok w kierunku ułatwienia życia użytkownika i skrócenia czasu potrzebnego na dostosowywanie długości kijków czy też pętli nadgarstkowych.Damskie kijki trekkingowe z wygodnym systemem regulacji długości, które ustawisz jedną ręką.

Mechanizm blokowania ustalonej długości kijka – blokada FlickLock Pro w nowej wersji wykonana jest z aluminium, jest lżejsza, i bardziej wytrzymała. Posiada również możliwość regulacji oporu.

Złożenie kijka to w nowej wersji otwarcie blokadki i np. oparcie się o kijek którego koniec opiera się na twardym podłożu. Gotowe!

Dzięki mechanizmowi SmashLock umieszczonemu pomiędzy dolnym a środkowym segmentem, ostatni segment kijka wysuniemy nawet przy zamkniętej blokadzie. Dopiero rozłożenie górnej części wymaga otwarcia blokady, ustalenia długości i zamknięcia Flicklock Pro. Masz Zajętą drugą rękę - nie szkodzi. Blokadę otwierasz i zamykasz jedną ręką.Kijki trekkingowe dopasowane do damskiej dłoni z systemem amortyzacji zmniejszają obciążenie nadgarstka

Damskie kijki trekkingowe W's Trail Pro Shock posiadają system absorpcji szoku wbudowany w uchwyt. Kijki dopasowane do specyfiki damskiej dłoni, dzięki absorberowi szoku, zmniejszają obciążenia jakim poddawane są nadgarstki i łokcie, nieco sprężynują, więc pozwalają odzyskać nieco energii.Kije Trail Pro Shock są niezawodnym kompanem niezależnie od tego czy spacerujesz po łatwych szlakach czy wymagających ostrych podejściach. Piankowy chwyt został ergonomicznie wyprofilowany i jest bardziej przyjazny w kontakcie z dłonią. Przedłużenie uchwytu wykonane z miękkiej pianki pozwala na szybką chwilową zmianę długości kijka na stromym stoku, wystarczy złapać poniżej uchwytu.

Również miękko wyścielone pętle nadgarstkowe zyskały możliwość łatwiejszego dostosowania do dłoni i wymagań terenu w jakim się poruszamy. Regulacja obwodu pętli nigdy nie była łatwiejsza, wystarczy przeciągnąć pasek w jedną lub drugą stronę.Kijki posiadają widiowe końcówki, można je wymienić na gumowe ( znajdują się one w komplecie).

Kijki trekkingowe możemy zamienić w narciarskie wymieniając talerzyki 38mm, które standardowo dołączone są do kijków, na talerzyki 100 mm do śnieżnego puchu (nie są dołączone do kijków).Specyfikacja damskich kijków Black Diamond W's Trail Pro Shock:

Seria: górska

Waga: 565g

Zakres regulacji długości kijka: 95-125cm

Długość kijków po złożeniu: 62 cm

Końcówki: widiowe i gumowe w zestawie

Talerzyki trekkingowe 38 mm, możliwość wymiany na narciarskie 100mm (nie są częścią zestawu).

Black Diamond Trail Pro Shock kije trekkingowe z systemem amortyzacji wbudowanym w uchwyt. Wszelkie uderzenia kijka o podłoże są amortyzowane i w mniejszym stopniu przenoszone na rękę chroniąc w ten sposób nadgarstek

 

Kije trekkingowe z wbudowanym w uchwyt systemem absorpcji szoku. System ten  pozwala  na  zmniejszenie obciążeń na jakie narażone są stawy i kości rąk w czasie podejścia w skalnym lub lodowym terenie, szczególnie kiedy dodatkowo obiciążeni jesteśmy plecakiem. Dodatkowo powoduje on lekkie odbicie od podłoża pozwalając na odzyskiwanie części energii wkładanej w podejście.

Regulacja długości jest szybka i stabilna dzięki innowacyjnym stalowym zatrzaskom FlickLock Pro. Zamknięcia otwieramy i zamykamy jedną ręką, raz ustawiona długość kijka będzie utrzymywana stabilnie podczas całego podejścia, bez potrzeby poprawiania czy dokręcania kijków.

Chwyt kijków wykonany z przyjemnej w dotyku antypoślizgowej pianki o podwójnej gęstości. Uchwyt posiada również antypoślizgowe piankowe przedłużenie które możemy wykorzystać w miejscach gdzie na chwilę zmienia się nachylenie stoku, a nie mamy potrzeby ustawiać nowej długości kijków. Pętle nadgarstkowe są regulowane, z miękko wykończoną wewnętrzną stroną.

 

Specyfikacja:
Waga (pary):590g
Zakres regulacji 63 -140cm
Długość po złożeniu 68cm
Końcówki: widiowe

BD1125033000
2 Przedmioty
793661401001