STS Zawieszana kosmetyczka podróżna L
STS Zawieszana kosmetyczka podróżna S
STS Zawieszana kosmetyczka podróżna L
STS Zawieszana kosmetyczka podróżna L
STS Zawieszana kosmetyczka podróżna S
STS Zawieszana kosmetyczka podróżna L

Sea To Summit zawieszana kosmetyczka podróżna L

Podróżna kosmetyczka jest propozycją, dla tych, którzy lubią być dobrze organizowani w podróży, a równocześnie cenią sobie lekkość bagażu. Zastosowanie tkaniny Ultra-Sil z włóknami Cordury sprawiło, że kosmetyczka jest  lekka, wytrzymała i wodoodporna. Kieszonki wewnętrzne zrobione są z prześwitującej siateczki, aby można było łatwo znaleźć to czego szukamy.

Kolor
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
124,90 zł

 

Sea To Summit - większa podróżna kosmetyczka z wygodnym wieszakiem, rozmiar L

 

Podróżna kosmetyczka firmy Sea To Summit, jest kolejną propozycją, dla tych, którzy lubią być dobrze organizowani w podróży, a równocześnie cenią sobie lekkość swojego bagażu.

Zastosowanie tkaniny Ultra-Sil z włóknami Cordury sprawiło, że kosmetyczka jest niezwykle lekka, wytrzymała i wodoodporna. Kieszonki wewnętrzne zrobione są z prześwitującej siateczki, abyśmy mogli łatwo znaleźć to czego szukamy. W nowej wersji kosmetyczki dołączone zostało również odczepiane lusterko.
Dodatkowym, wygodnym rozwiązaniem jest  wszycie w kosmetyczce wieszaka, dzięki któremu będziemy mogli łatwiej skorzystać z przyborów toaletowych w nie zawsze wygodnych warunkach podróżnych.


Wymiary (rozmiar L): 25,5 x 23 x 10 cm
Waga: 114g
Dostępne kolory: limonka, granatowy, fioletowy

 

ATLHTBS
2 Przedmioty
9327868021291

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Product added to wishlist
Product added to compare.