Smartwool Merino Sport Alpine Tree Line Black koszulka damska
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Smartwool Merino Sport 150 Alpine Tree Line koszulka damska

Damska sportowa koszulka z wełny Merino z długimi rękawami. Techniczna koszulka Smartwool Merino Sport Alpine Tree Line z pięknym nadrukiem sprawdzi się podczas intensywnego wysiłku ale także podczas realizowania codziennych wyzwań.

Naturalne właściwości wełny Merino sprawiają, iż wykonane z niej ubrania zapewniają naturalną termoregulację, doskonale oddychają, szybko wysychają i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

W koszulce włókna Merino połączono z syntetycznymi włóknami poliestrowymi, które podnosza wytrzymałość materiału.

W koszulce zastosowano płaskie szwy, zamiast metki na karku stosowany jest trwały nadruk. Z przodu koszulki oraz na plecach nadrukowano elementy odblaskowe. Dodatkową zaletą jest wbudowany w tkaninę filtr słoneczny UPF 20+

271,15 zł (brutto) 319,00 zł -15% 220,45 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Smartwool W’s Merino Sport Alpine Tree Line – cienka damska koszulka termoaktywna merino. Koszulka techniczna z printem z długimi rękawami dla aktywnych kobiet

 

 

Damska sportowa koszulka z wełny Merino z długimi rękawami. Lekka, techniczna koszulka Smartwool W’s Merino Sport Alpine Tree Line z pięknym nadrukiem sprawdzi się w górach przy intensywnym wysiłku, podczas biegania ale także podczas realizowania codziennych wyzwań.

 

Bielizna Smartwool z wełną Merino to gwarancją dobrego samopoczucia i efektywnej ochrony.

 

Naturalne właściwości wełny Merino sprawiają, iż wykonane z niej ubrania zapewniają naturalną termoregulację, doskonale oddychają, szybko wysychają, a jednocześnie zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Bielizna Merino doskonale sprawdza się podczas realizowania wielodniowych wędrówek, kiedy nie możemy zabrać zmiany bielizny na każdy dzień.

W  koszulce Sport Alpine Tree włókna merino połączono z syntetycznymi włóknami poliestrowymi, które wzmacniają materiał i sprawiają, iż staje się on znacznie mocniejszy i bardziej wytrzymały użytkowo.

 

Bielizna termiczna Smartwool wykonywana jest z najwyższą dbałością o komfort użytkownika.

 

W koszulce damskiej z długimi rękawami zastosowano płaskie szwy, zamiast metki na karku stosowany jest trwały nadruk.

Z przodu koszulki oraz na plecach nadrukowano elementy odblaskowe.

Dodatkową zaletą jest wbudowany w tkaninę filtr słoneczny UPF 20+

 

 

 

Specyfikacja koszulki Smartwool W’s Merino Sport Alpine Tree Line:

 

Materiał: 56% wełna merino,44% włókna poliestrowe,

Gramatura: 150g/m²

Waga: 152g

 

16333
1 Przedmioty
0193392645420