Black Diamond W's Vantastic Tee Nightsky damski t-shirt z organicznej bawełny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-25%Nowy

Black Diamond W's Vantastic Tee Nightsky damski t-shirt

Damska koszulka Black Diamond  Vantastic Nightsky uszyta z organicznej bawełny. Seria zabawnych koszulek producenta sprzętu wspinaczkowego i narciarskiego to przede wszystkim ekologiczne i bardzo dobrej jakości sportowe t-shirty. Z tą koszulką wrażenie dobrze wykonanego ubrania zostanie z Tobą zarówno podczas noszenia koszulki jak i po wielu praniach.

Zabawny motyw złożonego z elementów wspinaczkowego szpeju busika, który kojarzy się z wakacjami, wyjazdami, swobodą i przygodą i aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Dzięki dodaniu nieco włókien spandexu do bawełny, damski sportowy t-shirt jest trwalszy w użytkowaniu, nie odkształca się i lepiej oddycha.

111,75 zł (brutto) 149,00 zł -25% 90,85 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Black Diamond  W's Vantastic Tee Nightskye – sportowa koszulka damska uszyta z organicznej bawełny. Koszulka z nadrukiem wspinaczkowego busika

 

 

Damska koszulka Black Diamond W's Vantastic Tee  Nightsky uszyta z bawełny organicznej. Seria zabawnych koszulek producenta sprzętu wspinaczkowego i narciarskiego to przede wszystkim ekologiczne i bardzo dobrej jakości sportowe t-shirty.

 

Z tą koszulką wrażenie dobrze wykonanego ubrania zostanie z Tobą zarówno podczas noszenia koszulki jak i po wielu praniach.

 

Zabawny motyw złożonego z elementów wspinaczkowego szpeju busika, który kojarzy się z wakacjami, wyjazdami, swobodą i przygodą i aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Dzięki dodaniu nieco włókien spandexu do bawełny, damska sportowa koszulka jest trwalsza w użytkowaniu, nie odkształca się i lepiej oddycha.

 

 

Specyfikacja:

Materiał: bawełna organiczna 96%, elastan 4%

Waga: 117g

Kraj produkcji: Indie

AP7300513022
1 Przedmioty
793661419679