Smartwool M's Merino Sport 150 Rocky Range Graphic Tee Grey Heather męska koszulka merino
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Smartwool M's Merino Sport 150 Rocky Range Graphic Tee

Męska koszulka z wełny Merino Sport 150 Rocky Range Graphic Tee zatroszczy się nie tylko o dobry wygląd ale co istotne o pełen komfort użytkownika. Koszulki Smartwool obok doskonałych parametrów technicznych wyróżniają się jakością tkaniny oraz pięknymi  kolorami.

Wełna Merino  pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała. Naturalne włókna w zależności od temperatury tworzą warstwę izolacyjną lub odprowadzają nadmiar ciepła na zewnątrz.

Koszulki Merino to szybkie odprowadzanie wilgoci od ciała przy wysokiej temperaturze lub intensywnym wysiłku. Efektywne odprowadzanie wilgoci z ubrania działa również antybakteryjnie.

Dodatek syntetycznych włókien w linii ubrań Merino Sport 150 sprawił iż jeszcze lepiej oddychają oraz są bardziej odporne na intensywne użytkowanie i pranie.

Light Grey Heather / szary, S
Light Grey Heather / szary, M
Light Grey Heather / szary, XL
Iceberg Blue / Niebieski , S
Iceberg Blue / Niebieski , L
Iceberg Blue / Niebieski , M
Iceberg Blue / Niebieski , XL
269,00 zł 218,70 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny


Smartwool M's Merino Sport 150 Rocky Range Graphic Tee męksa koszulka termoaktywna z wełną Merino

 

 

Męska koszulka z wełny Merino Sport 150 Rocky Range Graphic Tee zatroszczy się nie tylko o dobry wygląd ale co istotne o pełen komfort użytkownika. Koszulki Smartwool  obok doskonałych parametrów technicznych wyróżniają się jakością tkaniny oraz pięknymi  kolorami.

 

Naturalne właściwości wełny Merino  pomagają w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała, W niskich temperaturach zatrzymują powietrze w przestrzeniach pomiędzy włóknami, tworząc naturalną barierę ochroną,  w wysokiej temperaturze sprawnie odprowadzają nadmiar ciepła na zewnątrz.

 

Koszulki Merino to szybkie odprowadzanie wilgoci od ciała przy wysokiej temperaturze lub intensywnym wysiłku. Efektywne odprowadzanie wilgoci z ubrania zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, bakterie, które je wywołują  nie namnażają się w suchym środowisku. Ubrania o właściwościach antybakteryjnych są pożądane szczególnie jeśli wyruszamy w podróż podczas której nie mamy możliwości częstego prania i zmiany odzieży

 

Dodatek syntetycznych włókien w technicznej linii ubrań Merino Sport 150 sprawił iż są bardziej odporne na intensywne użytkowanie i pranie, również na mechacenie od plecaka lub pasa biodrowego. Włókna poliestrowe poprawiają strukturę materiału tak aby był jeszcze bardziej przewiewny i oddychający.

 

Włókna wełny Merino są znacznie cieńsze i miększe od włókien klasycznej owczej wełny. Wykonane z nich ubrania są miękkie w dotyku i przyjazne dla skóry.

 

Smartwool w linii koszulek Merino Sport 150 Rocky Range Graphic Tee zadbał o wszelkie detale składające się na wygodę i komfort użytkownika. Płaskie szwy, kliny wstawiane na ramionach czy nadruk na wewnętrznej stronie karku zamiast drapiącej metki. Tak zaprojektowane ubranie pozwala cieszyć się wyłącznie szlakiem lub podróżą nie zaś martwić mankamentami odzieży.

 

 

 

 

Specyfikacja koszulki męskiej Smartwool Merino Sport 150 Rocky Range Graphic Tee:

 

Merino Sport 150: połączenie szybkiego odprowadzania wilgoci, optymalnej termoregulacji i kontroli zapachu, z trwałością i przewiewnością poliestru;

Płaskie łączenie materiału na szwach;

 

Kliny materiału na ramionach zapobiegają otarciom podczas noszenia plecaka;

 

Filtr UV: UPF 20+

 

Materiał: 56% Merino, 44% Poliester

 

Uszyto w Wietnamie

 

Krój: prosty

 

 

 

 

00796-545-S
1 Przedmioty
0194904239823