GSI Fairshare Mug II 946 ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

GSI Fairshare Mug II 946 ml

Cztery porcje zupy zamiast jednej? Historia kubka Fairshare Mug II wiąże się z pomysłowymi studentami z British Columbia University, którzy główkowali jak na obozie narciarskim dostać więcej zupy. Co sprytniejsi zabrali naczynia które mieszczą 4 kubki czyli 946 ml, dzięki czemu mogli cieszyć się pełnym brzuchem i energią na kolejny dzień.

Taka inspiracja pomogła stworzyć kubek Fairshare Mug II. Szczelna nakrętka zabezpiecza zawartość przed rozlaniem lub wysypaniem. Miękkie ucho nie zabiera miejsca przy pakowaniu. Kubek posiada pokrowiec termiczny, który zabezpiecza dłonie przed poparzeniem i pozwala dłużej utrzymać temperaturę zawartości kubka.

Kubek Fairshare  może posłużyć jako duży kubek na herbatę, miska na zupę, albo pojemnik, w którym zabierzemy lunch czy przechowamy żywność.

67,99 zł (brutto) 79,99 zł -15% 55,28 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

GSI Fairshare Mug II 946 ml – zakręcany kubek lub pojemnik lunchowy z pokrowcem termicznym

 

 

 

Cztery porcje zupy zamiast jednej? Historia kubka Fairshare Mug II wiąże się z pomysłowymi studentami z British Columbia University, którzy główkowali jak na obozie narciarskim dostać więcej zupy. Co sprytniejsi zabrali naczynia które mieszczą 4 kubki czyli 946 ml – porcje, dzięki czemu mogli cieszyć się pełnym brzuchem i energią na kolejny dzień.

 

Taka inspiracja pomogła stworzyć kubek Fairshare Mug II. Mieści on właśnie 4 kubki, ale też posiada cechy i rozwiązania dostosowane do wymagań nowoczesnego użytkownika.

 

Szczelna nakrętka pozwala zabezpieczyć zawartość przed rozlaniem lub wysypaniem. Miękkie ucho nie będzie zabierać miejsca podczas pakowania kubka.  Obok ucha również zaprojektowano uchwyt do wpięcia karabinka, którym można przypiąć kubek do plecaka lub innego poręcznego miejsca.

 

Kubek posiada piankowy pokrowiec termiczny, który równocześnie zabezpiecza dłonie przed poparzeniem jak i pozwala dłużej utrzymać temperaturę zawartości kubka. Kubek wykonany z przezroczystego tworzywa posiada nadrukowaną miarkę widoczną od wewnątrz i na zewnątrz.

 

Kubek Fairshare jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem czy to w domu, biurze czy w podróży. Posłuży jako duży kubek na kawę, herbatę, miska na zupę, albo pojemnik, w którym zabierzemy lunch czy przechowamy żywność.

 

 

Specyfikacja:

 

Materiał: przezroczysty polipropylen, pianka

Pojemność: 946 ml

Waga: 193g

Wymiary: 14 x 12,7 x 13,7 cm

79262
2 Przedmioty
090497792625

Zobacz także