Silikonowy kubek na wodę z uszkiem Speed Cup Malibu Blue 150 ml Hydrapak
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Kubek biegacza Hydrapak Speed Cup 200 ml Malibu Blue

Składany kubek wielorazowego użytku. Kubek z uszkiem, nieodzowny na wielu biegach, gdzie obowiązkowe staje się posiadanie własnego kubka. Usztywniany górny rant stabilizuje kubek i umożliwia wygodne picie,  rant zintegrowany został z uszkiem, przez które przełożymy kciuk aby stabilnie trzymać kubek, lub wykorzystamy, aby za pomocą karabińczyka, czy troka w pasie biegowym przypiąć kubek.

25,42 zł 29,90 zł -15% 20,66 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 29,90 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Hydrapak Speed Cup 200 ml Malibu Blue. Składany kubeczek na wodę wielorazowego użytku. Ultralekki kubeczek dla biegaczy.

 

Ultralekki silikonowy składany kubek na wodę z uszkiem. Kubek wielorazowego użytku, nieodzowny na wielu biegach, gdzie obowiązkowe staje się posiadanie własnego kubka. Usztywniany górny rant stabilizuje kubek i umożliwia wygodne picie. Górny rant zintegrowany został z niewielkim uszkiem, przez które przełożymy kciuk aby stabilnie trzymać kubek, lub wykorzystamy, aby za pomocą karabińczyka, czy troka w pasie biegowym przypiąć kubek.

Kubek wykonany z niezwykle wytrzymałego na intensywne użytkowanie termoplastiku. Można go bezpiecznie postawić zarówno, kiedy jest pełny jak i pusty. Po użyciu, można go złożyć, i wcisnąć do dowolnej kieszonki plecaka czy pasa biegowego.

Kubek z zawartością można zamrozić, albo nalać do niego gorącego napoju ( do 60 stopni Celsjusza)

 

 

A712HP
14 Przedmioty
834456000266