Menażka 1,2l z miską i kubkiem termicznym Sea To Summit Alpha Set 1.1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Sea To Summit Alpha Set 1.1

Menażka z miską i kubkiem termicznym  Sea To Summit Alpha Set 1.1 jest doskonałym rozwiązaniem, dla tych którzy cenią sobie podróżowanie na lekko. W zestawie znajdziemy menażkę 1,2 litra z lekkiego i wytrzymałego anodowanego aluminium wraz z przykrywką. Przykrywka posiada otwory umożliwiające odcedzanie potraw. Uchwyt przykrywki został innowacyjnie zaprojektowany, można go za czepić o brzeg garnka, tak aby nie trzeba było szukać miejsca gdzie można pokrywę bezpiecznie odłożyć. Składany uchwyt garnka z bezpiecznym, pokrytym silikonem uchwytem stabilnie blokuje się po rozłożeniu.

Na czas transportu w menażce mieszczą się kolejne elementy zestawu: miska Delta 800 ml oraz kubek z osłoną termoizolacyjną Delta Insulmug 350ml .

179,91 zł 199,90 zł -10% 146,27 zł (netto)
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 199,90 zł
check Wysyłamy w 24 godziny

Sea To Summit Alpha Set 1.1 turystyczny zestaw naczyń: menażka z miską i kubkiem termicznym

 

 

Menażka 1,2 litra z anodowanego aluminium z miską i kubkiem termicznym  Sea To Summit Alpha Set 1.1 jest doskonałym rozwiązaniem, dla tych którzy cenią sobie podróżowanie na lekko.

 

W zestawie znajdziemy menażkę 1,2 litra z lekkiego i wytrzymałego anodowanego aluminium wraz z przykrywką. Przykrywka posiada otwory umożliwiające odcedzanie potraw. Uchwyt przykrywki został innowacyjnie zaprojektowany, można go zaczepić o brzeg garnka, tak aby nie trzeba było szukać miejsca gdzie można pokrywę bezpiecznie odłożyć. Składany uchwyt garnka z bezpiecznym, pokrytym silikonem uchwytem stabilnie blokuje się po rozłożeniu.

Menażka posiada matowioną antypoślizgową podstawę, a po wewnętrznej stronie wytłaczaną miarkę.

 

Na czas transportu w menażce mieszczą się kolejne elementy zestawu: miska Delta 800 ml oraz kubek z osłoną termoizolacyjną Delta Insulmug 350ml. Zarówno miska jak i kubek wykonane są z tworzywa wzmacnianego włóknami szklanymi. Nie zawierają BPA, są przeznaczone do mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej.

Miska Delta posiada wytłaczaną na wewnętrznej stronie miarkę, natomiast kubek DeltaInsulMug posiada silikonową przykrywkę z prześwitem umożliwiającym popijanie z kubka, a także osłonkę zapewniającą izolację termiczną oraz chroniącą dłonie przed poparzeniem.

 

Całość zestawu po spakowaniu zamykana jest uchwytem od menażki, oraz pakowana do załączonego pokrowca

 

Specyfikacja:

Wymiary po spakowaniu: 9.6 CM x 14.4 CM

Waga zestawu: 330g

 

 

 

APOTACKSET1.1
1 Przedmiot
9327868084500