GSI Glacier Stainless Microlite 500ml ultralekki kubek termiczny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

GSI Glacier Stainless Microlite Flip 500 ml ultralekki kubek termiczny

Leciutki kubek termiczny GSI Stainless Microlite 500 ml utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 8 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli.

Kubek GSI Microlite posiada bardzo smukły profil, dzięki czemu łatwiej go schwać do mniejszych kieszeni, jest wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni. Ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Dostępny w pięknych kolorach, wysoce odpornych na ścieranie.

Stalowy termokubek, jest wygodny zarówno jeśli chodzi o codzienne korzystanie, ale także jeśli chodzi o utrzymanie go w czystości. Stal nierdzewna nie przenika smakami, zapachami, ulubiony napój będzie miał swój właściwy smak.

107,91 zł (brutto) 119,90 zł -10% 87,73 zł (netto)
block Produkt niedostępny

 

GSI Glacier Stainless Microlite bardzo lekki kubek termiczny o pojemności 500 ml. Smukły profil termokubka sprawia, iż łatwo mieści się w plecaku czy torebce lub wąskiej kieszeni

Bardzo lekki, stalowy kubek termiczny, utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 8 godzin, mimo, iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości konkurencyjnych modeli. Kubek GSI Stainless Microlite jest bardzo smukły, wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni. Ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapkę, która chroni ustnik przed zabrudzeniem otwieramy jednym naciśnięciem guzika.

 

Ultralekki termokubek z nierdzewnej stali. Sprosta wymaganiom intensywnego codziennego użytkowania

Termokubek wykonany został z nierdzewnej stali, utrzymanie temperatury zapewniają próżniowo izolowane ścianki. Stal jest materiałem niezwykle trwałym, odpornym na rdzę, oraz przenikanie zapachów. Piękne kolory zewnętrzne kubków termicznych jak i termosów GSI są nanoszone w bardzo odpornej na szorowanie i zarysowania technologii.Wielkość i kształt termokubka GSI Microlite sprawia iż z łatwością zabierzesz go ze sobą do plecaka, torebki lub samochodu

Smukły kształt kubka termicznego pozwoli na wygodne umieszczenie go w uchwycie samochodowym, ale tez kieszeni plecaka czy nawet damskiej torebce. Termokubek GSI jest lekki, szczelny, a jego kształt sprawia iż w łatwy sposób spakujemy go i zabierzemy go ze sobą.


 

Specyfikacja kubka termicznego GSI Stainless Microlite 500ml:


<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="65" SemiHidden="false" UnhideWhenUsed="fal

67112
090497671173