Kubek termiczny 500ml GSI Glacier Stainless Microlite
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-20%

Ultralekki kubek termiczny 500ml GSI Glacier Stainless Microlite

Leciutki kubek termiczny, utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 8 godzin, mimo iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości tradycyjnych modeli. Kubek GSI Microlite jest bardzo smukły, wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni. Ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Dostępny w pięknych kolorach, wysoce odpornych na ścieranie.

95,92 zł (brutto) 119,90 zł -20% 77,98 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

GSI Glacier Stainless Microlite bardzo lekki kubek termiczny o pojemności 500 ml. Smukła konstrukcja sprawia, iż łatwo mieści się w plecaku czy torebce

 

Bardzo lekki, stalowy kubek termiczny, utrzymuje temperaturę napojów gorących i zimnych do 8 godzin, mimo, iż dzięki innowacyjnej konstrukcji jest lżejszy o 30 % od większości konkurencyjnych modeli. Kubek GSI Microlite jest bardzo smukły, wygodny do uchwycenia i trzymania w dłoni. Ustnik zamykany jest zabezpieczającą klapką, którą obsługujemy jedną ręką. Klapkę, która chroni ustnik przed zabrudzeniem otwieramy jednym naciśnięciem guzika.

Termokubek wykonany został z nierdzewnej stali, utrzymanie temperatury zapewniają próżniowo izolowane ścianki. Stal jest materiałem niezwykle trwałym, odpornym na rdzę, oraz przenikanie zapachów. Piękne kolory zewnętrzne kubków termicznych jak i termosów GSI są nanoszone w bardzo odpornej na szorowanie i zarysowania technologii.

Smukły kształt kubka termicznego pozwoli na wygodne umieszczenie go w uchwycie samochodowym, ale tez kieszeni plecaka czy nawet damskiej torebce. Termokubek GSI jest lekki, szczelny, a jego kształt sprawia iż w łatwy sposób spakujemy go i zabierzemy go ze sobą.

Specyfikacja:
Pojemność: 500ml

Waga: 224g
Wymiary: 7,4 x 23,2 cm
Materiał: stal nierdzewna 18/8

 

67112
090497671173