Stalowy kubek z zaparzaczem do kawy GSI Stainless Commuter Java Press
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-12%

GSI Stainless Commuter JavaPress kubek z zaparzaczem do kawy

Stalowy kubek termiczny z zaparzaczem do kawy Commuter JavaPress. Wygodny i elegancki kubek z praską, w którym zaparzymy kawę lub herbatę, następnie dzięki wewnętrznemu tłoczkowi odfiltrujemy na spód warstwę fusów. Zewnętrzna strona kubka i tłoczek tworzą podwójne stalowe ścianki, działające jak izolacja w termosie. Szczelna nakrętka z zamykanym ustnikiem zabezpiecza przed przypadkowym wylaniem zawartości kubka.

157,52 zł 179,00 zł -12%
check Wysyłamy w ciągu 24 godzin

GSI Commuter Java Press - stalowy kubek termiczny z zaparzaczem do kawy lub herbaty

 

Stalowy kubek termiczny oraz ekspres do kawy lub herbaty w jednym. Stalowy kubek z praską, w którym zaparzymy kawę lub herbatę, a następnie dzięki wewnętrznemu tłoczkowi odfiltrujemy na spód warstwę fusów.

 

Zewnętrzna stroną kubka i tłoczek tworzą podwójne stalowe ścianki które działają jak izolacja termiczna w termosie. W ten sposób temperatura tak przygotowanego w kubku napoju zostanie dłużej utrzymana.

 

Szczelne wieczko posiada zamykany ustnik, przez który możemy popijać przygotowany napój. Dzięki smukłej sylwetce, kubek zmieści się w większości uchwytów samochodowych, damskiej torebce czy kieszeni plecaka. Kubek utrzymuje temperaturę do 3 godzin.

 

 

Pojemność: 423 ml

Wymiary: 102x76x218 mm

Waga: 374 g

 

67320
090497673214

rozmiary12345.jpg

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu, zadaj pytanie za pomoca poniższego formularza

{gformbuilderpro:1}

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: