Termokubek Sigg Tropical Blue 500ml
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

SIGG Kubek termiczny Tropical Blue 0,5L

Z pięknym kubkiem jest jak z piękną filiżanką, wyjątkowo zaprojektowany kubek termiczny Sigg sprawi, że gorąca herbata lub kawa nie tylko długo pozostanie ciepła, ale będzie też po prostu lepiej smakować.

Termos Sigg Tropical Blue o pojemności 500 ml posiada szczelny i łatwy w użyciu korek, po otwarciu blokady zamknięcia naciskamy guzik i otwieramy pokrywkę kubka. Wewnątrz znajdziemy wyprofilowany ustnik pozwalający na wygodne picie.

Stalowa konstrukcja termokubka, podwójne, próżniowo izolowane ścianki sprawiają że temperatura napoju zostanie utrzymana na długo.

Podstawa kubka posiada antypoślizgowe, gumowe wykończenie, Stalowe naczynie nie przechodzi zapachami ani smakami. Kubek nie zawiera BPA i ftalanów.

109,00 zł (brutto) 88,62 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

Kubek termiczny SIGG Tropical Blue 500 ml

 

Z pięknym kubkiem jest jak z piękną filiżanką, wyjątkowo zaprojektowany kubek termiczny Sigg sprawi, że gorąca herbata lub kawa nie tylko długo pozostanie ciepła, ale będzie też po prostu lepiej smakować.

Termos Sigg tropical Blue o pojemności 500 ml posiada szczelny i łatwy w użyciu korek, po otwarciu blokady zamknięcia naciskamy guzik i otwieramy pokrywkę kubka. Wewnątrz znajdziemy wyprofilowany ustnik pozwalający na wygodne picie napoju. Uszko w korku ułatwia zakręcanie go oraz transport. Może też posłużyć do przypięcia kubka.

Stalowa konstrukcja termokubka, podwójne, próżniowo izolowane ścianki sprawiają że temperatura napoju zostanie utrzymana na długo. Po 6 godzinach od nalania wrzątku temperatura napoju będzie wynosić około 75°C.

Podstawa kubka posiada antypoślizgowe, gumowe wykończenie, a całość łatwo utrzymać w czystości, stalowe naczynie nie przechodzi zapachami ani smakami. Wykorzystane materiały są przyjazne dla organizmu człowieka, wolne od BPA i ftalanów.

 

Specyfikacja:
kolor: Tropical Blue
zamknięcie: praktyczny korek One Hand Top
materiał: stal szlachetna 18/8, PP (polipropylen), silikon
waga: 325 g
pojemność: 0,5L
właściwości termiczne: po 6 godz.: 75°C

Wymiary:
wysokość: 260 mm
szerokość/średnica kubka: 74 mm

Opcjonalnie można dokupić korek z zaparzaczką do herbaty.

 

8860.00
2 Przedmioty
7610465886007
Opis
Pojemność
500 ml