GSI Outdoors Doppio Commuter Mug 192ml czerwony
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

GSI Outdoors Doppio Mug 192 ml kubek termiczny na espresso

Niewielki kubek termiczny z wieczkiem, przez które możemy popijać mocne aromatyczne espresso. Szczelne wieczko zapobiega szybkiemu stygnięciu kawy, oraz przypadkowemu rozlaniu w samochodzie, torebce, czy na biurku pełnym dokumentów. Kubek termiczny na espresso GSI Doppio Commuter Mug o pojemności 192 ml, wykonamy został z nierdzewnej stali, posiada podwójne, próżniowo izolowane ścianki. Nie przenika zapachami ani smakami, łatwo go utrzymać w czystości.

W epoce rosnącej świadomości ekologicznej noszenie własnych kubków na kawę jest przejawem dbałości o środowisko i zmniejszanie zużycia jednorazowych opakowań.

55,25 zł (brutto) 65,00 zł -15% 44,92 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godziny

 

GSI Outdoors Stainless Doppio Commuter Mug 192 ml – stalowy kubek termiczny z wieczkiem, w którym wygodnie zabierzesz swoje espresso w trasę lub do biura

 

Niewielki kubek termiczny z wieczkiem, przez które możemy popijać mocną aromatyczną kawę. Wieczko posiada wieczko, które sprawia że kawa stygnie wolniej, nie rozleje się przypadkowo w samochodzie, torebce, czy na biurku pełnym dokumentów. Kubek termiczny na espresso GSI Stainless Doppio Commuter Mug o pojemności 192 ml, wykonamy został z nierdzewnej stali, posiada podwójne, próżniowo izolowane ścianki. Nie przenika zapachami ani smakami, łatwo go utrzymać w czystości.

W epoce rosnącej świadomości ekologicznej noszenie własnych kubków na kawę jest przejawem dbałości o środowisko i zmniejszanie zużycia jednorazowych opakowań.  

 

SPECYFIKACJA:

-Waga: 124g
-Pojemność: 192 ml
-Wymiary: 79x71x114 mm

65121
4 Przedmioty
0090497651212