GSI Outdooors Microlite JavaPress kubek termiczny z praską do zaparzania kawy
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

GSI Outdooors Microlite JavaPress

Stalowy kubek termiczny z zaparzaczem - praską do zaparzania kawy lub herbaty. Niezwykle przemyślana konstrukcja kubka GSI Microlite Javapress pozwala zaparzyć kawę po francusku, z użyciem tłoczka i sitka.


Kubek posiada dwuwarstwową konstrukcję, wewnętrzna warstwa – praska z sitkiem wykonana jest z tworzywa, zewnętrzna wykonana z nierdzewnej stali. Przestrzeń pomiędzy ściankami działa jak termos, który długo utrzyma temperaturę napoju. Zewnętrzna strona kubka jest posiada kolorową, antypoślizgową powłokę, jest on bardzo odporny na zarysowania lub odpryski.


Kubek zamykany jest nakręcaną pokrywką z zamykanym otworem do popijania kawy. Otwarta pozwala dodać cukier i/lub mleko do zaparzonego napoju, zamknięta zabezpiecza przed przypadkowym rozlaniem zawartości kubka.


Czarny
Niebieski
Beżowy
127,49 zł (brutto) 149,99 zł -15% 103,65 zł (netto)
check Wysyłamy w 24 godzinyGSI Outdoors Microlite JavaPress - termokubek z praską do zaparzania kawy lub herbaty


 


 


GSI Microlite JavaPress to niezwykle praktyczne rozwiązanie, będące jednocześnie zaparzaczem do kawy, kubkiem  termicznym i termosem. Przemyślana konstrukcja kubka pozwala zaparzyć kawę po francusku, z użyciem tłoczka i sitka zintegrowanego z kubkiem.


 


 


 


Stalowy kubek termiczny z praską do kawy pozwoli zaparzyć ulubiony napój gdziekolwiek masz dostęp do wrzątku


 


Kubek posiada dwuwarstwową konstrukcję – stalowy kubek zewnętrzny oraz lekki wewnętrzny tłoczek z tworzywa będący jednocześnie praską z sitkiem ekspresu.


 


Kubek zamykany jest nakręcanym wieczkiem z otworem do popijania kawy. Otwór posiada szczelne zamknięcie, które zabezpiecza przed wylaniem zawartości kubka, możesz więc bez obaw wziąć ją wszędzie ze sobą.


 


Wykonany z przezroczystego kopoliestru (praska) a warstwa zewnętrzna kubka z nierdzewnej stali malowanej proszkowo. Zewnętrzna warstwa kubka jest matowa, antypoślizgowa a technologia malowania kubka sprawia, iż jest on wysoce odporny na zarysowania i odpryski farby.


Kubek posiada podgumowaną stabilną bazę, średnica kubka pasuje do większości uchwytów samochodowych.


 


Kubek GSI Microlite Javapress wyposażono w smyczkę lub uchwyt umożliwiający wygodnie niesienie lub zapięcie kubka


 


 


 


Specyfikacja kubka termicznego GSI Microlite  Javapress 443 ml:


 


Materiał: kopoliester, stal nierdzewna 18/8


Pojemność: 443 ml


Wymiary:  10,1 x 21,5 cm


Waga: 376 g.


67332
4 Przedmioty
090497673320