Termos Rockland Astro 500 ml termos i kubek termiczny w jednym
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Termos Rockland Astro 500 ml

Termos Rockland Astro 0,5 litra to  rozwiązanie 2 w 1 - termos i termokubek zarazem. Termos posiada w komplecie dwa różne typy korków.

Pierwszy korek to znane rozwiązanie, które otwiera – zamyka termos poprzez wciśniecie przycisku na jego środku. Tutaj mamy klasyczny termos. Drugi korek to rozwiązanie znane z termokubków, korek posiada ustnik zamykany blokadką. Tym sposobem użytkownik może wybrać w której wersji chce z niego korzystać.

Wykonany z nierdzewnej stali termos z podwójnymi, próżniowo izolowanymi ściankami nawet przez kilkanaście godzin utrzyma temperaturę napoju. Zewnętrzne ścianki posiadają antypoślizgowe wykończenie, tak iż nawet w mokrych rękach czy łapawicach bezpiecznie utrzymasz termos w dłoni.

62,99 zł (brutto) 51,21 zł (netto)
check Wysyłamy w 2-3 dni

Termos Rockland Astro 0,5 litra - stalowy termos z dwoma korkami. Za pomocą dodatkowego korka termos zamienisz w kubek termiczny

 

 

Termos Rockland Astro 0,5 litra to nietypowy termos, który dostosujesz do własnych potrzeb dzięki temu, że posiada on w zestawie dwa różne korki. Za pomocą jednego z korków zamienisz termos w kubek termiczny.

 

Wykonany z nierdzewnej stali termos z podwójnymi, próżniowo izolowanymi ściankami nawet przez kilkanaście godzin utrzyma temperaturę napoju. Zewnętrzne ścianki posiadają matowe, antypoślizgowe wykończenie, tak iż nawet w mokrych rękach czy łapawicach bezpiecznie utrzymasz termos w dłoni.

 

Termos posiada w komplecie dwa różne typy korków. Pierwszy korek to znane i sprawdzone rozwiązanie które otwiera – zamyka termos na poprzez wciśniecie przycisku na jego środku. W tej wersji korzystamy z klasycznej wersji termosu.

 

Drugi z korków to rozwiązanie znane z termokubków, ustnik zamykany jest blokadką. Korek ten można rozłożyć do czyszczenia i dokładnie umyć.

 

Tak skonstruowany termos to 2 w 1 – termos i termokubek zarazem, użytkownik może sobie wybrać jaki wariant jest aktualnie dla niego wygodniejszy i z niego korzystać.

 

 

 

Specyfikacja termosu Rockland Astro 0,5 litra:

- Stalowy termos z podwójnymi, próżniowo izolowanymi ściankami. gwarantuje długi czas utrzymywania temperatury
-Ergonomiczny kształt
- Antypoślizgowe wykończenie zewnętrzne
- Zawór bezpieczeństwa w korku usuwający nadmiar ciśnienia wewnątrz termosu
- Materiał: 100% Stal nierdzewna
- Pojemność: 500 ml
- Wymiary: 6,9 cm x 24,5 cm
- Waga: 315g 

Utrzymywanie Temperatury:

- Zdolność do zachowania temperatury po 2 h ~ 94 °C
- Zdolność do zachowania temperatury po 4 h ~ 91 °C
- Zdolność do zachowania temperatury po 6 h ~ 89 °C
- Zdolność do zachowania temperatury po 8 h ~ 85 °C
- Zdolność do zachowania temperatury po 24 h ~ 62 °C

 

 

86
1495 Przedmioty
5906395349142